Einsturzende Neubauten: Robert Fuzzo

Tekst piosenki

Brak wideo

Einsturzende Neubauten

Teksty: 83 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Einsturzende Neubauten: Robert Fuzzo

Das Gefaengnis ist sinnigerweise in einem New Yorker Mietshaus untergebracht.
Es ist ziemlich dreckig. Wer den Gang hinunter will muss durch herunterfallende Hummerkrabben waten.
Shoko Asahara von Aum Shinrikyo ist hier, er ist aber schon sehr alt und klapprig. Und: Tony Curtis, der bei den Waertern recht beliebt ist weil er seine Exkremente immer ordentlich festklopft.
Er kommt und geht wie und wann er will, schmuggelt sich nach draussen, in die Nachbarwohnung, die neue Mieter hat. Niemand ist da...
Er geht durch eine lange Zimmerflucht, links sind immer wieder Tueren ins Treppenhaus, am Ende ist die Kueche. Er entwendet aus einer Handtasche die dort auf einem Hocker steht ein paar Kreditkarten und einige kleinere Dollarnoten, auch von hier fuehrt eine Tuer ins hintere Treppenhaus, unten, an der Tuer nach draussen, kommt ihm die Mieterin entgegen:
Ah! Sind Sie Robert Fuzzo? Nein, aber Robert kommt gleich.
und weg.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Einsturzende Neubauten: Robert Fuzzo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Einsturzende Neubauten: Robert Fuzzo

Skomentuj tekst

Einsturzende Neubauten: Robert Fuzzo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Robert Fuzzo - Einsturzende Neubauten, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Robert Fuzzo - Einsturzende Neubauten. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Einsturzende Neubauten.