Ella Fitzgerald: Am i blue

Tekst piosenki

Brak wideo

Ella Fitzgerald

Teksty: 454 Tłumaczenia: 0 Wideo: 322

Tekst piosenki

Ella Fitzgerald: Am i blue

Am I blueAm I blueAin't these tears in my eyes tellin' youAm I blueYou would be tooIf your plans with your manDone fell throughThere was a timeI was the only oneAnd now I'm the sad and lonely one, lonely, lonelyWas I gay, until todayNow he's gone and we're throughAm I blueOh, you know I'm blueOh, you make me, make me so blueAin't these tears in my eyes tellin' youOh, you makin' me so blueYou know, you know, know you doNow my plans with my manThey done fell throughThere was a timeThat I was his only oneAnd now I'm the sad and lonely one, lonelyWas I gay, until todayBut now he's gone and we're throughAm I blue"
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ella Fitzgerald: Am i blue

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ella Fitzgerald: Am i blue

Skomentuj tekst

Ella Fitzgerald: Am i blue

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Droga wojownika Janusz Walczuk
  „ja wybrałem Droga wojownika po schodach w górę jak mój ziomal Michał w szkole nie interesowała mnie matematyka dziś mnie interesuje bo dziś podwajam kapitał dla drużyny gram jak kapitan w tym”
 • Internationa Mortel x Alberto
  „Ponad 4 dychy w łapie Każdy z nas goni papier Miejska dżungla, wąż pluje jadem Goryl, goryl, Mbape Mamy to w genach Kręcimy ten biznes, w chuju mam twoje obawy Utarg, bosa nie zgrywam Bo dobrze”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Am i blue - Ella Fitzgerald, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Am i blue - Ella Fitzgerald. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ella Fitzgerald.