Ewelina Flinta - Ca tekst piosenki - Teksciory.pl

Ewelina Flinta: Ca

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewelina Flinta

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Ewelina Flinta: Ca

W zamkniętych książkach zamknięte serca, Bajki zamknięte na "nie mam czasu". Samotny cesarz, uśpiony słowik, I krasnoludki, i Łasuch. Nieczynny komiks - chrapie Matołek Śpiąca królewna dawno zaspała, Rdzewieje w ciszy Lokomotywa I Ptasie Radio nie działa. Kto ich obudzi, kto uratuje? - Każdy, kto książkę zacznie czytać. Oni czekają, chcą wyjść do dzieci, Nie chcą już dłużej kurzem oddychać. Ref. Cała Polska czyta dzieciom Z wieczora i z rana, Cała Polska czyta dzieciom, Bo Polska to Mama. Przędzie się z uczuć i liter Wyobraźni nitka płocha. Cała Polska czyta dzieciom Bo Polska je kocha. W otwartych książkach otwarte serca Cieszą się z nami kartki skrzydlate, Dzieci tak lubią, że bajki lubią, Gdy są czytane przez Tatę! Tu czary - mary, tam czary ognia, Nasz Smok Wawelski tez w mroku świeci! Nawet Dziewczynce, tej z zapałkami, Cieplej, gdy jest znów wśród dzieci. A potem nocą we śnie przychodzą Z bajek postacie, ciepłe, kosmate, I dziecko tuli się do poduszki Myśląc, że jest to Kubuś Puchatek. Ref. (3x) Cała Polska czyta dzieciom... itd. Przędzie się z uczuć i liter itd. Cała Polska czyta dzieciom... itd.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ewelina Flinta: Ca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewelina Flinta: Ca

 

Skomentuj tekst

Ewelina Flinta: Ca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę -- Premiera piosenki zatytułowanej Natalia Zastępa 'Wiesz Jak ”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • 3 słowa Edzio
  „na imprezie w sklepie w szkole ciągle ta sama rozmowa tylko Edzio weź coś nawiń zamienili na 3 słowa Próbowałem żyć normalnie chata, studia i robota a jakiś wewnętrzny głos kazał mi założyć t”
 • Polskie Ciężkie Trapisko (feat. Żabson, olszakumpel) ZetHa
  „To polskie ciężkie trapisko Taki trap to już widowisko Parę razy upadłem nisko Parę razy byłem już blisko Dziś mam inne plany na przyszłość Dziś mam inne plany na wszystko Dla chłopaków co maja ”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ca - Ewelina Flinta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ca - Ewelina Flinta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewelina Flinta.