Ewelina Flinta: Bli

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewelina Flinta

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Ewelina Flinta: Bli

Ciepły promień słońca budzi mnie I czuję już, to będzie dobry dzień. Zapach Twojej skóry sprawia, że Tak cudnie jest,że aż żyć się chce. Nie potrzeba mi głośnych ulic, kawy,łez Nie potrzeba mi gwiazdki z nieba, blasku świec kiedy jesteś bardzo blisko mnie W telefonie słychać taką treść: nie ma mnie, nie ma mnie. Zabierz nas gdziekolwiek tylko chcesz, Już teraz wiem,życie podróżą jest Boso tańczyć chcę, chociaż właśnie pada deszcz Przecież nie zniknę, nie rozpłynę się Nie potrzeba mi głośnych ulic,kawy,łez Nie potrzeba mi gwiazdki z nieba, blasku świec Kiedy jesteś bardzo blisko mnie W telefonie słychać taką treść: nie ma mnie, nie ma mnie. Wolnym krokiem w deszczu ide, bo Wolnej głowie wcale nie przeszkadza to Wszystko w swoim rytmie toczy się Życie ma swój sens więc: Nie potrzeba mi głośnych ulic, kawy, łez Nie potrzeba mi gwiazdki z nieba, blasku świec Kiedy jesteś bardzo blisko mnie W telefonie słychać taką treść: nie ma mnie, nie ma mnie. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ewelina Flinta: Bli

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewelina Flinta: Bli

Skomentuj tekst

Ewelina Flinta: Bli

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bli - Ewelina Flinta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bli - Ewelina Flinta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewelina Flinta.