FarbenLehre: Magness

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Magness

Biegasz do pracy, biegniesz jak szalonyPodobnie codziennie tłum ludzi nieznanychJedno jest pewne - pracować musiszMyśli swobodne lepiej w sobie zagłuszyćJuż tak musi być, byś pracował jak automatMyślał o niczym się nie przejmowałWierzył gazetom, filmom dokumentalnymPracował i spał, i tak dalej od nowa ...PRACA PRACA PRACA PRACA PRACA PRACA PRACA PRACA PRACAPRACA PRACA OD RANA DO NOCYPRACA PRACA OD RANA DO NOCYDni całe pracujesz, ręce okłamujeszCzas bezwiednie ucieka, czas niedoścignionyMinione chwile, do których nie wróciszUlatują z pamięci, ulatują z pamięci...PRACA PRACA PRACA PRACA PRACA...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Magness

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Magness

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Magness

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • reklamacja beefu Oki
    „Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
  • LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski) MODELKI
    „A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
  • KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops) Wac Toja
    „KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
  • Na zabój ALIEN x MAJTIS
    „Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
  • BODY TEA (prod. WIKTOR) OLIWKA BRAZIL
    „Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • Farben Lehre – Magness

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Magness - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Magness - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.