FarbenLehre: Spisek

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Spisek

Rozejrzyj się wokoło - Wszystko pod kontroląPrawo wbrew wolności - Wrota do sprawiedliwościTępe, puste twarze, z brunatnym makijażemStraszą, depczą, niszczą - Mają władzę, biorą wszystko !!!NIE GRAJ Z NIMI W BRUDNE GRYALBO ONI ALBO TY !!!NIE GRAJ Z NIMI W BRUDNE GRYALBO ONI - ALBO TY !!!Rozejrzyj się wokoło - Policja pod szkołąCiężki robi się klimat - W zimie lato, w lecie zimaPokory uczą szuje - Ten tworzy, tamten psujePiana z pyska się wylewa - Ja ciągle śpiewam !!!NIE GRAJ Z NIMI W BRUDNE GRY ...... otwórz oczy, zamknij drzwi ...... albo Oni, albo Ty ...... otwórz oczy, zamknij drzwi ...... potrzebują Twojej krwi ...Od Ciebie zależy - Jak chcesz życie przeżyć?Wolny wybór i droga - Naszą tarczą są słowaDziałaj szybko, czas leci - Hardo stawaj naprzeciwPokaż palec jeśli chcesz, kiedy trzeba powiedz: NIE !!!NIE GRAJ Z NIMI W BRUDNE GRY ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Spisek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Spisek

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Spisek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spisek - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spisek - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.