FarbenLehre: Somebody put

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Somebody put

Another night out on the streetStopping for my usual seatOh, bartender, pleaseTanqueray & tonic's my favorite drinkI don't like anything colored pinkThat just stinks...it's not for meIT FEELS LIKE SOMEBODY PUT SOMETHING SOMEBODY PUT SOMETHING IN MY DRINKSOMEBODY PUT SOMETHINGSOMEBODY PUT SOMETHINGBlurred vision and dirty thoughtsFeel out of place, very distraughtFeel something coming onKick the jukebox, slam the floor Drink,drink, drink, drink some moreI can't think Hey! What's in this drink?IT FEELS LIKE SOMEBODY PUT SOMETHING ......in my drink...in my drink...in my drinkSo you think it's funny A college prankGoin' insane for something to drinkFeel a little dryOh, I couldn't care what you think of meCause somebody put something in my drinkI can't think Hey! Give me a drinkIT FEELS LIKE SOMEBODY ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Somebody put

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Somebody put

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Somebody put

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • somebody pół stopy farben lehre

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Somebody put - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Somebody put - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.