FarbenLehre: Spodnie z Gs-u

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Spodnie z Gs-u

Wczoraj kupiłem spodnie w GS-iePo przyjściu do domu od razu w nie wskoczyłemLudzie dziwnie się na mnie patrzyliCzuję, że oni mi zazdrościli...BO NIKT NA ŚWIECIE NIE MATAKICH SPODNI JAK JACAŁE FIOLETOWE, SZEROKIE LA LA LANIKT NA ŚWIECIE NIE MATAKICH SPODNI JAK JACAŁE FIOLETOWE, SZEROKIE LA LA LASpodnie na mnie pasują jak ulałSuper w ogóle - wiecie mam gustZaraz schowam je do szufladyŻeby w niedzielę znowu w nich pójść...BO NIKT NA ŚWIECIE NIE MA...Dżinsy i sztruksy to nie mój stylKolor fioletu wciąż mi się śniZimno na dworze, w domu moim ciszaPuchar świata w ręku Małysza...ALE NIKT NA ŚWIECIE NIE MA...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Spodnie z Gs-u

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Spodnie z Gs-u

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Spodnie z Gs-u

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel Sanah
    „Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego roz”
  • Balasana Sobel
    „Nie zliczę ile razy dałem się ponieść pokusie Chcę jeździć z Tobą z Wrocka do Gdańska, kurwić się w tourbusie Dobrze wiesz, co tu się, tu się, tu się, tu się dzieje W głowie mam ty-tylko Cię, pusię”
  • Miss Dior MODELKI
    „Patrzę w Twoje oczy jak ocean, zawsze wrócę do Ciebie Jeśli życie ma inny plan, zawsze wrócę do Ciebie I chociaż dzieli nas milion spraw, ja zawsze wybiorę Ciebie Sami pod gołym niebem tańczymy: &q”
  • Pool Party TEENZ
    „Wychodzę w nocy, a światła nam tworzą znowu w głowie nową projekcję dnia Ktoś do mnie dzwoni — nie daję znać To dobry moment, żeby zniknąć i biec pod wiatr Relaks (Ej), słyszę krzyki (Ej) W odda”
  • Dusza Dżem
    „Dżem prezentuje utwór "Dusza" (premiera 15 kwietnia 2025 r.). Od dziecka wiedziałem, że nie będzie łatwo Grało się i śpiewało co do głowy wpadło Nadszedł ten moment, stałeś się muzyką Słuchali C”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spodnie z Gs-u - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spodnie z Gs-u - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.