Fisz: 30 cm

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: 30 cm

Aha! F.I.S.Z. Jeszcze raz30 centymetrów ponad chodnikamiAha! F.I.S.Z. Jeszcze raz na 2 0 0 11 rok - właśnie takF.I.S.Z. Aha!F.I.S.Z. Na raz, raz i DJ M.A.D.Jeszcze raz, raz30 centymetrów ponad chodnikamiNadciąga F.I.S.Z. Z siłą jak dynamit30 centymetrów ponad chodnikamiNadciąga F.I.S.Z. Z siłą jak dynamitJak dynamitPanowie, panie ten człowiek nazywa się F.I.S.Z.Tak jak Paktofonika nadciąga kilkadziesiąt centymentrów nad chodnikiemNadciąga jak huraganI chodzi nad, nad całym tym śmietnikiemChodzę jak mówięMówię jak chodzęLekko, płynnie, unosząc sięBy nie zawadzić nogą lewą, prawąPoruszam się 30 centymetrów nadWięc patrzę na was z góryProszę śmiałoBijcie brawoPatrzę z góryNa świat, który pędzi bez oglądania się za siebieA ja lekko, powoli - jak ślimakNogi mam tak, a głowę gdzieś wysoko w niebieBo oni chodzą tak ciężkoZmiażdżeni problemamiJa lekko, w poprzekWszystkim wbrew tym co gadają bzduryZa plecamiPoruszam się razem z madem 30 centymetrów nad chodnikami30 centymetrów nad chodnikami30 centymetrów ponad chodnikamiNadciąga F.I.S.Z. Z siłą jak dynamit30 centymetrów ponad chodnikamiNadciąga F.I.S.Z. Z siłą jak dynamitJak dynamitNadciągamZrobić mi miejsce proszeSłyszę jak pieprzą głupotyChwytają się za jakieś marne plotyJa jestem 30 centymetrów ponad tym wszystkim30 centymetrów z dala od durnoty i ciemnotyKapią z czołaPierwsze potyPierwsze dźwiękiPierwsze słowa kapią z mojej szczękiPatrzą na mnie z pod łbaNie rozumiejąc ani słowaWięc nie dla was, nie do was ma trafić moja mowaJa ciągle trzymam się ponad całym tym bagnemNa 30 centymetrów wysokościTrzymając się z dala, z dala od słów zazdrościNiosąc treśc pełną metafizyki i miłościBo jestem tutajA ty kim jesteś by oceniać mnie???Ja mam czyste ręceNie oceniamNie zmieniam zdania co minutęJestem tym, kim byłemMądrzejszy o rokO krok wyżej, śmiałoStawiam kroki moim dużym czarnym butemMoim dużym czarnym butem30 centymetrów ponad chodnikamiNadciąga F.I.S.Z. Z siłą jak dynamit30 centymetrów ponad chodnikamiNadciąga F.I.S.Z. Z siłą jak dynamitJak dynamitNadciągam ponad miastemMiejskim brudemPonad chwastemPonad tym co utrudniało się rozwijaćStąpam moim wielkim czarnym butemNie trzeba mnie omijać z daleka30 centymetrów ponad chodnikiemMoje buty - prowadzą mnie przed siebieIde śmiałoNie powstrzymasz mnieNie zerkam za siebieA ty kim jesteś by oceniać mnie?Wozisz, wozisz się szerokoMarszcząc nieprzyjaźnie czołoMróżąc nieprzyjaźnie okoJestem jednak o 30 centymetrów za wysokoZa wysokoA ty kim jesteś by oceniać mnie???F.I.S.Z.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: 30 cm

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: 30 cm

Skomentuj tekst

Fisz: 30 cm

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • fisz 30 cm
 • 30 cm ponad
 • fisz 30 cm tekst
 • tekst piosenki fisz 30 cm
 • Fisz Emade 30 cm ponad chodnikami tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 30 cm - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 30 cm - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.