Fisz: Narkotyk

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Narkotyk

Narkotyki rozpierdoliły głowy moim znajomym Niektórzy się podnieśli, niektórzy nie ooo Na rogu hot dog śmierdzi gównem Kiedy jest gorąco paruje cały smród, Smród stoi w mieście mdli mnie, rozkłada mi łeb. Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Miękkie narkotyki ciągle nowe zawracają głowę Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Bez Ciebie zwijam się jak pies, który dostał gumowym kablem. Nasza sprawa tu miedzy nami, więc zaczyna śmierdzieć Jak hot dog u tej starszej pani co sprzedaje je z warzywami, Za 3 złote bułka z błotem, bułka z błotem mmm. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć, dosyć. A nie, nie, nie, ooo a nie, nie, nie, nie. Narkotyki rozpieprzają urywają to i tam to Choć tęsknie za Tobą to nie chcę by wracało Choć niewiele z nas zostało Ksiądz nie ma żadnego przebicia Skacze mu grdyka od nocnego upojenia i przybicia Ściągam na siebie jakieś zasrane klęski. Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Wiem jestem roztrzepany to prowadzi nas do klęski Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć, dosyć. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć, dosyć. A nie, nie, nie ooo nie, nie, nie, nie mmm A nie, nie, nie mmm a nie, nie, nie, nie. Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Miękkie narkotyki ciągle nowe zawracają głowę Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Bez Ciebie zwijam się jak pies, który dostał gumowym kablem, A nie, nie, nie ooo nie, nie, nie, nie. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć. A nie, nie, nie ooo nie, nie, nie, nie, A nie nie nie ooo nie, nie, A nie, nie, nie oooho a nie, nie, nie, nie, A nie, nie, nie oooho nie, nie, nie, nie Mmm nie, nie, nie, nie, Mmm nie, nie, nie, nie, Oooho nie, nie, nie ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Narkotyk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Narkotyk

Skomentuj tekst

Fisz: Narkotyk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Narkotyk - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Narkotyk - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.