Fisz: Narkotyk

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Narkotyk

Narkotyki rozpierdoliły głowy moim znajomym Niektórzy się podnieśli, niektórzy nie ooo Na rogu hot dog śmierdzi gównem Kiedy jest gorąco paruje cały smród, Smród stoi w mieście mdli mnie, rozkłada mi łeb. Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Miękkie narkotyki ciągle nowe zawracają głowę Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Bez Ciebie zwijam się jak pies, który dostał gumowym kablem. Nasza sprawa tu miedzy nami, więc zaczyna śmierdzieć Jak hot dog u tej starszej pani co sprzedaje je z warzywami, Za 3 złote bułka z błotem, bułka z błotem mmm. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć, dosyć. A nie, nie, nie, ooo a nie, nie, nie, nie. Narkotyki rozpieprzają urywają to i tam to Choć tęsknie za Tobą to nie chcę by wracało Choć niewiele z nas zostało Ksiądz nie ma żadnego przebicia Skacze mu grdyka od nocnego upojenia i przybicia Ściągam na siebie jakieś zasrane klęski. Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Wiem jestem roztrzepany to prowadzi nas do klęski Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć, dosyć. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć, dosyć. A nie, nie, nie ooo nie, nie, nie, nie mmm A nie, nie, nie mmm a nie, nie, nie, nie. Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Miękkie narkotyki ciągle nowe zawracają głowę Ty jesteś mój narkotyk, lecz raczej ciężki Bez Ciebie zwijam się jak pies, który dostał gumowym kablem, A nie, nie, nie ooo nie, nie, nie, nie. Masz wypisane na twarzy dosyć, Na dłoniach pot, przetłuszczone włosy Nie, nie, nie, nie mów teraz w liczbie mnogiej dosyć. A nie, nie, nie ooo nie, nie, nie, nie, A nie nie nie ooo nie, nie, A nie, nie, nie oooho a nie, nie, nie, nie, A nie, nie, nie oooho nie, nie, nie, nie Mmm nie, nie, nie, nie, Mmm nie, nie, nie, nie, Oooho nie, nie, nie ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Narkotyk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Narkotyk

Skomentuj tekst

Fisz: Narkotyk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Narkotyk - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Narkotyk - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.