Frontside: Droga krzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Frontside

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Frontside: Droga krzy

Jeśli zapomniałeś o Bogu - I nie odróżniasz dobra od zła Zobaczysz gniew piekieł! Dźwigam swój krzyż odważnie i konsekwentnie Słyszę rozdzierające serce cierpienie Powiedz! Jak? Doznać oczyszczenia Powiedz! Gdzie? Szukać zbawienia Dźwigam swój krzyż, a na nim mała stróżka krwi Zobaczysz w niej twarz gorejącą ogniem wiary I jeśli chcesz przyjąć światło łaski musisz sobie uzmysłowić Tylko ból wymywa grzechy - ta udręka wiecznie trwa! Coraz mniej sił! - Coraz mniej sił! - Mniej! Ukamienować go!! Dźwigam swój krzyż z godnością i pokorą A w jego cieniu ziemia już grząska od krwi Powiedz! Jak? Doznać oczyszczenia Powiedz! Gdzie? Tej męki będzie kres Coraz mniej sił! - Coraz mniej sił! - Mniej! Ukamienować go!!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Frontside: Droga krzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Frontside: Droga krzy

Skomentuj tekst

Frontside: Droga krzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Droga krzy - Frontside, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Droga krzy - Frontside. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Frontside.