Frontside: D
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Frontside: D
Długa jest droga z piekła!Nie ma tam nikogo-byłem samDopiero modlitwa otwiera oczyBrudny światSzatan prowadził moją dłońMogłem wszystko, mogłem zabijaćNie chcę. Powrót do domuDługa jest droga z piekłaChcę być z powrotem!Sami zapłacicie za swoje błędy!PowrótPowrótPowrót-spod bram piekieł i zza krat!Powrót -z miejsca gdzie klęczałeś sam!Prowadził moją dłoń!Prowadził mnie!Otwarte oczy za blisko moich ustOtwarte oczy za bardzo kłamią
Tłumaczenie piosenki
Frontside: D
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Frontside: D
-
Modlitwa
- Frontside
-
Moja deklaracja p
- Frontside
-
Moje ostatnie tchnienie
- Frontside
-
Naszym przeznaczeniem jest p
- Frontside
-
Pi
- Frontside
Skomentuj tekst
Frontside: D
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Czas
- Szymon Jankowski
-
my, „artyści”
- Lor
-
Pieśń o gen. Tadeuszu Jordanie Rozwadowskim
- Paweł Januszek
-
Where Is My Mind? - feat. Marian Lichtman
- Now You Got A Problem
-
The Girl with the Flaxen Hair
- Lor
-
Desert Rose
- Faouzia
-
Ortaliony feat. Polska Wersja (prod. Szwed SWD, gramofony DJ Decks)
- Shellerini
-
Mło(dość)
- Lor
-
Rúin (Irlandia - Eurowizja Junior 2025)
- Lottie O'Driscoll Murray
-
FAX (Call Me Wham)
- 6IX9INE
Reklama
Tekst piosenki D - Frontside, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu D - Frontside. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Frontside.
Komentarze: 0