Golec uOrkiestra - Bo lato rozpala tekst piosenki - Teksciory.pl

Golec uOrkiestra: Bo lato rozpala

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Bo lato rozpala

Nie ugasi tego straż ogniowaani zimnej wody łyk.Na nic tu metoda naukowaz lodu okład zrobić w mig.Kiedy żar się budzi, nic go nie ostudzizwłaszcza w tak gorące dni.Problem jest palący, zwłoki nie cierpiącypomóc możesz mi tylko Ty.REFRENBo lato rozpala każdego Góralai ogień wyzwala każdy z nas.Gdy słońce się śmieje, serducho gorejeza tobą szaleje cały czas.IIPróbowała pomóc mi teściowai sposobu szukał teść.Zielarz kazał co dzień pić pokrzywęi mniej mącznych rzeczy jeść.Nic to nie pomogło, wszystko już zawiodłowielki problem naprawdę mam.Oszczędź mi tej męki, daruj te udrękidłużej nie chcę być sam.REFRENBo lato rozpala każdego Góralai ogień wyzwala każdy z nas.Gdy słońce się śmieje, serducho gorejeza tobą szaleje cały czas.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Bo lato rozpala

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Bo lato rozpala

 

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Bo lato rozpala

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo lato rozpala - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo lato rozpala - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.