Golec uOrkiestra: Cha
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Golec uOrkiestra: Cha
Wołojcies doktora goncies po znachoraJantko przepod przez miednice i wpod na gromniceChałpa sie poliła Maryna rodziłaJantko wrescy w niebogłosy bo trza golić włosyWrescy Jantko wrescy bo doktora ni maale starsy sikawkowy podwijo rynkowyLyjcies po pierzynie a nie po MarynieTrza jom wynieś na pole niech rodzi w stodolePiyńć straży zjechało coby jom ratowaćCało wieś sie gapiła jak Maryś rodziłaEj w bólach rodziła bliźnioki powiłaEj ciyntusy bliźnioki bedom z wos strażoki
Tłumaczenie piosenki
Golec uOrkiestra: Cha
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Golec uOrkiestra: Cha
-
Crazy is my life
- Golec uOrkiestra
-
Daj troch
- Golec uOrkiestra
-
Do Mil
- Golec uOrkiestra
-
Drzewa
- Golec uOrkiestra
-
P
- Golec uOrkiestra
Skomentuj tekst
Golec uOrkiestra: Cha
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Klasyk - feat. Wiz Khalifa
Żabson
„Żabson prezentuje utwór "Klasyk" - feat. Wiz Khalifa (premiera 12 grudnia 2025 r.). [Intro: Żabson] Yeah [Refren: Żabson] Mordo, to już klasyk, co weekend nowy klub DJ serwuje basy, to powtar”
-
KTO MA STYL
Modelki, Vlodarski
„Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz jak się ruszam i zrób to jak ja Jestem jak bestia, to tak uzależnia I wiem, że Ty też to wiesz Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz ”
-
Metalowy wzwód
Nocny Kochanek
„Twardy jak stal od urodzenia nie ściągnąłem glanów twardy jak stal więc kurwa znam się na heavy metalu mam serce ze stali jest zimne i czarne jak lód szacunek metali od tego mam wzwód ambi”
-
Złota Noc - feat. Anna Rusowicz, Tomasz Szczepanik
Sidney Polak
„Czekaliśmy przez długi rok na gwiazdę co rozjaśni mrok A z nami czekał cały świat Nadzieja nie dawała spać To złota, złota noc światło niech zgasi mrok Niech zapłoną serca nam Niech pali się ”
-
grudzień
Wiktoria Zwolińska
„nie przeżyliśmy razem zimy w szafie twoje swetry i mróz który gryzie w kark zbyt wcześnie pękło to całe powietrze którym oddychałam tylko ja teraz grudzień jest twój teraz grudzień jest twój ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Do widzenia - prod. Malos
- Brylant
-
GZMN (prod. Mercury & Skibovicz)
- PUSHER x OSKA030
-
LETNIA NOC (ft. slowez) (prod. Koder)
- Blacha 2115
-
PANAMA - x Sztoss
- Marcin Brokat Czerwiński
-
EJ MALUTKA (prod. COIKY)
- Maka x Pancio
-
Grzybowa (PARODIA 'Daj Mi Jedno Słowo' Skolim)
- LETNI & BAKU
-
Perły ci dam
- ALTESS
-
Tylko tyle mogę Ci dać - Polskie Italo Disco Nowość 2025
- PJ Robi
-
DOM 2025 | (prod. CrackHouse) - feat. Margarita, Martirenti
- Cleo
-
Słodka (prod. COIKY)
- Boski Heniek
Reklama
Tekst piosenki Cha - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cha - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.
Komentarze: 0