Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

TO KONKRETNA JEST PIOSENKABY NIE MĘCZYĆ WASKAŻDY WIE JAK CENNY W MEDIACHANTENOWY CZASWIĘC STRESZCZAMY SIĘ DO BÓLUPO CO WODĘ LAĆO MIŁOŚCI BĘDZIE ZNOWUNIE MA CO SIĘ BAĆBO KIEDY WALI DZWON, SERCA DZWON NIE POMOŻE NICSERCE WIE, CZEGO CHCE I DLA KOGO BIĆPRZYJDZIE CZAS ZNAJDZIE NAS MIŁOŚĆ JAK ZE SNUNIE MA CO BRONIĆ SIĘ JAK PRZED WKUNIE BĘDZIEMY WAS POUCZAĆWZNIOSŁYCH SZUKAĆ FRAZBO GDY MIŁOŚĆ WAS DOPADNIENAUKA PÓJDZIE W LASKAŻDY WIE ŻE SERCE TO JESTTAKIE MAŁE "M"JEŚLI MASZ W NIM LOKATORARESZTA JEST JUŻ TŁEMBO KIEDY WALI DZWON...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • golec uorkiestra konkretna piosenka
 • konkretna piosenka tekst
 • konkretna piosenka
 • Golce orkiestra wali dzwon
 • Golec- serce wali jak dzwon

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Konkretna piosenka - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Konkretna piosenka - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.