Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

TO KONKRETNA JEST PIOSENKABY NIE MĘCZYĆ WASKAŻDY WIE JAK CENNY W MEDIACHANTENOWY CZASWIĘC STRESZCZAMY SIĘ DO BÓLUPO CO WODĘ LAĆO MIŁOŚCI BĘDZIE ZNOWUNIE MA CO SIĘ BAĆBO KIEDY WALI DZWON, SERCA DZWON NIE POMOŻE NICSERCE WIE, CZEGO CHCE I DLA KOGO BIĆPRZYJDZIE CZAS ZNAJDZIE NAS MIŁOŚĆ JAK ZE SNUNIE MA CO BRONIĆ SIĘ JAK PRZED WKUNIE BĘDZIEMY WAS POUCZAĆWZNIOSŁYCH SZUKAĆ FRAZBO GDY MIŁOŚĆ WAS DOPADNIENAUKA PÓJDZIE W LASKAŻDY WIE ŻE SERCE TO JESTTAKIE MAŁE "M"JEŚLI MASZ W NIM LOKATORARESZTA JEST JUŻ TŁEMBO KIEDY WALI DZWON...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Konkretna piosenka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • golec uorkiestra konkretna piosenka
 • konkretna piosenka tekst
 • konkretna piosenka
 • Golce orkiestra wali dzwon
 • Golec- serce wali jak dzwon

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Konkretna piosenka - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Konkretna piosenka - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.