Golec uOrkiestra: Szafa

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Szafa

Schowoj sie ze mnom miłatam do starej szafytam nie bedzie matulitam nie bedzie tatyPobawimy sie razemw tej szafie w doktoraJo cie miła przebodoma ty bedzies chłora(ref.) Nie kuś ze mie deblenie kuś ze mie debleidź w pieronyŁostow ze mnie w spokojudoktorku skońconyPozwól ze mi ze sobomcosik pokramarzyćbo bedemy ło tym zaśpło cichutku marzyćNie trza nom sie uwijaćnika sie nie poliTy sie seblec, a jo siespytom ka cie boli(ref.) Nie kuś ze mie deble... Co sie bedemy cykać,swoje roki momyJestek dzisioj medycniedo cie nastawiony(ref.) Nie kuś ze mie deble...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Szafa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Szafa

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Szafa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • golec uorkiestra szafa tekst
 • szafa golec uorkiestra
 • golec orkiestra szafa
 • golec uorkiestra szafa gra tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szafa - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szafa - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.