Golec uOrkiestra: Kto si

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 76 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Kto si

GDY ROBOTA CIĘ DOPADNIE TWOJA WOLNOŚĆ GDZIEŚ PRZEPADNIEA O WOLNOŚĆ PRZECIEŻ WALCZYŁ PRZODEK TWÓJNIGDY TEGO BY NIE ROBIŁGDYBY WIDZIAŁ W CO CIĘ WROBIŁGDYBY WIDZIAŁ TĘ CHARÓWĘ I TEN ZNÓJO KAROSHI SAM SIĘ PROSI TEN CO ZBYTNIO KOCHA GROSIKI POD GROŹNYM OKIEM SZEFA SPĘDZA CZASŻYCIE PRZECIEŻ NIE JEST PO TO BY UWIJAĆ SIĘ Z ROBOTĄONA ZAWSZE ZNAJDŹIE NASKTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENICO DZIEŃ BYCZY SIĘ ZA TRZECHTO NIE PRAWDA ŻE W CZŁOWIEKUROBOTNICZA PŁYNIE KREWCHOROWALI NA ROBOTĘJEDEN SIERPEM DRUGI MŁOTEMMAJSTROWALI PRZEZ PÓŁ WIEKU NO I COWCIĄŻ DOBROBYT BUDOWALICIĄGLE NORMY PRZEKRACZALIALE ŁAJBA SZŁA NA DNOOWSZEM WAŻNA JEST SAŁATAALE MARNA TO ZAPŁATAZA TE WSZYSTKIE BÓLE W KRZYŻU ORAZ GARBSZANUJ SPOKÓJ SZANUJ ZDROWIEJEDNO Z DRUGIM PO POŁOWIE TO NAJWIĘKSZY ŻYCIA SKARBKTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI . . .NIE MYŚL CHŁOPIE ŻE Z ROBOTY W BANKU BIORĄ SIĘ BANKNOTYBO NIE DŁUGO ZAMIAST FORSY UJRZYSZ PIACHDZIŚ ROBOTA NIE JEST W CENIEDZISIAJ LICZY SIĘ MYŚLENIETO NAJLEPSZY W ŻYCIU FACHODKRYJ W SOBIE NOWĄ CNOTĘUCZULENIE NA ROBOTĘBO NIE DOBRZE GDY NAD GRZBIETEM WISI BATŻYCIE TO NIE WSCIEKŁA POLKAANI MŁÓCKA ANI ORKASŁUCHAJ PILNIE DOBRYCH RADKTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI . . .PRZED OCZYMA MILION RAZYPRZELATUJĄ MI OBRAZYJAKBY FAJNIE BEZ ROBOTY MGLO BYĆCZASEM W DUCHU O TYM MARZĘALE PÓKI CO NA RAZIEMOGĘ O TYM TYKO ŚNIĆKTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Kto si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Kto si

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Kto si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • robota golec tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto si - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto si - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.