Gosia Andrzejewicz: Troch
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Gosia Andrzejewicz: Troch
Czas tak szybko płynie nam kolejny rok za nami..wspomnienia tulą mnie Życie ma zbyt krótki czas, by zapomnieć to co łączyło nas Miało być dobrze nam jak w marzeniach Jak to jest, czemu czas wszystko zmienia Ref: Nie wiem jak dalej żyć, nie wiem nie umiem śnić, gdy nie ma blisko Cie..nie ma Nie wiem jak dalej zyc, lez juz nie umiem kryc, gdy dodajesz ciepla mi..dodajesz ciepla Ja w ciszy czuje jak nasza gwiazda gasnie..powoli tak jak my Chcialabym na nowo poczuc, ze jestes bliski mi i czule tulisz mnie Kazdy z nas chcialby miec troche ciepla, Jest mu zle gdy tego nie ma Ref: Nie wiem jak dalej żyć, nie wiem nie umiem snic, gdy nie ma blisko Cie..nie ma Nie wiem jak dalej zyc, lez juz nie umiem kryc, gdy dodajesz ciepla mi..dodajesz ciepla
Tłumaczenie piosenki
Gosia Andrzejewicz: Troch
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Gosia Andrzejewicz: Troch
-
Trudny wyb
- Gosia Andrzejewicz
-
Ty decyduj
- Gosia Andrzejewicz
-
Uratuj mnie
- Gosia Andrzejewicz
-
Wielbicielka
- Gosia Andrzejewicz
-
Words
- Gosia Andrzejewicz
Skomentuj tekst
Gosia Andrzejewicz: Troch
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Mustang (feat. sanah)
Vito Bambino
„Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
-
same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst)
Kuban
„U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
-
Cudowronek
SŁAWOMIR
„Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
-
Fighting Myself
Linkin Park
„Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
-
Mam już dość
OLIWKA BRAZIL
„Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Story Of Blood (Feat. Weyes Blood)
- John Cale
-
Marilyn Monroe'S Legs (Beauty Elsewhere, Feat. Actress)
- John Cale
-
Mercy (Mercy-Full Mix, Feat. Tony Allen)
- John Cale
-
Mercy (Feat. Laurel Halo)
- John Cale
-
I Know You'Re Happy (Feat. Tei Shi)
- John Cale
-
The Legal Status Of Ice (Feat. Fat White Family)
- John Cale
-
Nie żałuję
- Nailah Vitha
-
Pretty People
- John Cale
-
Everlasting Days (Feat. Animal Collective)
- John Cale
-
Night Crawling
- John Cale
Reklama
Tekst piosenki Troch - Gosia Andrzejewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Troch - Gosia Andrzejewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gosia Andrzejewicz.
Komentarze: 0