Gosia Andrzejewicz - Wielbicielka tekst piosenki - Teksciory.pl

Gosia Andrzejewicz: Wielbicielka

Tekst piosenki

Brak wideo

Gosia Andrzejewicz

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Gosia Andrzejewicz: Wielbicielka

Yeah,who are you? Hej ,to ja. Nie przerywaj teraz Halo ,czy to jesteś Ty? Proszę nie przerywaj mi tylko wysłuchaj co chciałabym Ci dziś powiedzieć chyba zdziwisz się tym yeah,yeah...uwierz mi ,że Nie mogę dłużej tak żyć Nie mogę już kryć że jestem Twoja największą cichą WIELBICIELKĄ Muszę przyznać, że Ty..wiesz,co.. Jak przechodzisz blisko onieśmielasz mnie Czy zechcesz poznać mnie? Czy chcesz polubić mnie? Jak przechodzisz blisko onieśmielasz mnie Muszę powiedzieć Ci ,że Czasami gdy mijasz mnie mam w głowie chaos Tak bardzo chcę Cię poznać bliżej i usłyszeć Twój głos Lepiej spotkajmy się gdzieś chyba nie będzie tak źle może polubisz mnie tak bardzo jak jak ja Ciebie kiedy powiem Ci ,że.. Yeah you went from my girl to my wife gave you half of my life made promises to never get involved with strife And I mean this - I know you've seen this that's why we got together; that's why we're still sticking together through the stormy weather; for better for worse shining star I'll take your hand and I'll swear to keep it real right up in front of that preacher man. Czy zechcesz poznać mnie? Jak przechodzisz blisko onieśmielasz mnie.. Kiedy jesteś blisko jestem w siódmym niebie bo czuję smak Twych ust łagodny smak Twych ust Kiedy jesteś blisko jestem w siódmym niebie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Gosia Andrzejewicz: Wielbicielka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gosia Andrzejewicz: Wielbicielka

 

Skomentuj tekst

Gosia Andrzejewicz: Wielbicielka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Tekst piosenki gosia andrzejewicz wielbicielka
 • gosia andrzejewicz wielbicielka tekst
 • Gosia Andrzejewicz jak przechodzisz blisko

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wielbicielka - Gosia Andrzejewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wielbicielka - Gosia Andrzejewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gosia Andrzejewicz.