Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

1.Sięgacie dna i chcecie nas pociągnąć, powiem to raz jeszcze spokojnie i wolno żebyście zrozumieli, zdążyli zanotować "MAM DOŚC WASZYCH MORD" o tym są te słowa.Miałem złudzenia jeszcze dośc niedawno, potem podział na solidarną i liberalną, kiedy ma sie wroga wszystko łatwiej wytłumaczyć, chodzi im o notowania prawda niewiele tu znaczy.Politycy traktują sobie Polskę jak ciasto - stoją z talerzykami, każdy chce na własność, dostać kawałek placka, który tutaj się dzieli, żreć aż się uszy trzęsą jak byście nie wiedzieli. Gdy to robił Kononowicz to jeszcze było śmieszne, dzisiaj robią to goście co posadzą cię w areszcie, jeśli się nie spodobasz, jeśli tylko im ciążysz. Nie cofną się przed niczym żeby innych pogrążyć.Ref.Mordo ty moja, ty moja, mordo ty moja ,mordo ty,mor, mordo ty moja,ty moja, mordo ty moja, mordo ty2.Na horyzoncie już nie widzę alternatyw, był całkiem ładny prezydent ale zapił, każdemu się zdarza, w okół tak powtarza : i ksiądz pije wino chodząc w okół ołtarza. To tłumaczenie kiepskie, jak alibi Łyżwińskiego. Podobno mu nie staje - nie mógł gwałcić dlatego. Przypomnę : politycy to nasi przedstawiciele, reprezentacje mają pijacy i gwałciciele. A reszta społeczeństwa? Tutaj trochę gorzej, może Radio Maryja pozostałym pomoże i ześle zbawiciela, najwyższa na to pora. Dżojstikiem sterowanym przez Ojca dyrektora, naiwni co się nie widzą w kościelnym uniformie, siedzą cicho na, dryfującej platformie płynącej do Anglii, odbic naszych ze zmywaka. Kapitana nie ma - był, lecz się popłakał.Ref.Mordo ty moja, ty moja, mordo ty moja ,mordo ty,mor, mordo ty moja,ty moja, mordo ty moja, mordo ty3.Pisałem to w październiku 2007, byłem zdezorientowany i nie byłem sam jeden. Politycy naprawdę przeginali pałę, dzisiaj możesz ocenić, czy wtedy przesadzałem . Nie wierzyłem już wtedy czy komuś ufać można, dla demokracji to jest sytuacja groźna wtem nagle jeden koleś tak do mnie nawinie 'Głosuj żeby wiedzieć, kto jest tego gówna winien'.Ref.Mordo ty moja, ty moja, mordo ty moja ,mordo ty,mor, mordo ty moja,ty moja, mordo ty moja, mordo ty x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mordo ty moja czesc 2 - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mordo ty moja czesc 2 - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.