Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

1.Sięgacie dna i chcecie nas pociągnąć, powiem to raz jeszcze spokojnie i wolno żebyście zrozumieli, zdążyli zanotować "MAM DOŚC WASZYCH MORD" o tym są te słowa.Miałem złudzenia jeszcze dośc niedawno, potem podział na solidarną i liberalną, kiedy ma sie wroga wszystko łatwiej wytłumaczyć, chodzi im o notowania prawda niewiele tu znaczy.Politycy traktują sobie Polskę jak ciasto - stoją z talerzykami, każdy chce na własność, dostać kawałek placka, który tutaj się dzieli, żreć aż się uszy trzęsą jak byście nie wiedzieli. Gdy to robił Kononowicz to jeszcze było śmieszne, dzisiaj robią to goście co posadzą cię w areszcie, jeśli się nie spodobasz, jeśli tylko im ciążysz. Nie cofną się przed niczym żeby innych pogrążyć.Ref.Mordo ty moja, ty moja, mordo ty moja ,mordo ty,mor, mordo ty moja,ty moja, mordo ty moja, mordo ty2.Na horyzoncie już nie widzę alternatyw, był całkiem ładny prezydent ale zapił, każdemu się zdarza, w okół tak powtarza : i ksiądz pije wino chodząc w okół ołtarza. To tłumaczenie kiepskie, jak alibi Łyżwińskiego. Podobno mu nie staje - nie mógł gwałcić dlatego. Przypomnę : politycy to nasi przedstawiciele, reprezentacje mają pijacy i gwałciciele. A reszta społeczeństwa? Tutaj trochę gorzej, może Radio Maryja pozostałym pomoże i ześle zbawiciela, najwyższa na to pora. Dżojstikiem sterowanym przez Ojca dyrektora, naiwni co się nie widzą w kościelnym uniformie, siedzą cicho na, dryfującej platformie płynącej do Anglii, odbic naszych ze zmywaka. Kapitana nie ma - był, lecz się popłakał.Ref.Mordo ty moja, ty moja, mordo ty moja ,mordo ty,mor, mordo ty moja,ty moja, mordo ty moja, mordo ty3.Pisałem to w październiku 2007, byłem zdezorientowany i nie byłem sam jeden. Politycy naprawdę przeginali pałę, dzisiaj możesz ocenić, czy wtedy przesadzałem . Nie wierzyłem już wtedy czy komuś ufać można, dla demokracji to jest sytuacja groźna wtem nagle jeden koleś tak do mnie nawinie 'Głosuj żeby wiedzieć, kto jest tego gówna winien'.Ref.Mordo ty moja, ty moja, mordo ty moja ,mordo ty,mor, mordo ty moja,ty moja, mordo ty moja, mordo ty x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Mordo ty moja czesc 2

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mordo ty moja czesc 2 - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mordo ty moja czesc 2 - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.