Grzegorz Markowski: Kolorowy telewizor

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Markowski

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Grzegorz Markowski: Kolorowy telewizor

Kolorowy seks,Kolorowych ciał.Kolorowa mgła.Kolorowy sen.Kolorowa noc.W kolorowych drzwiach,staje on.Kolorowa złośćKolorowy strachKolorowy strzał,albo dwa.Kolorowy cieńKolorowych serc.Kolorowych walk,głupi żart.Kolorowy telewizor mam.Kolorowy RingKolorowa pięść.Kolorowe łzy.Kolorowy szał,kolorowych małp.Kolorowy pies,daje w kość.Kolorowy telewizor mam.Kolorowy tłum,kolorowych flag.Kolorowa twarz,znana twarz.Kolorowy las,kolorowych rąk.Kolorowa dłoń,mocna dłoń.Kolorowy telewizor mam.Kolorowy tan,kolorowych rzek.Kolorowy pysk,w cierniach gęb.Kolorowy start.Kolorowy cel.Kolorowy błyskWielki błysk.Muszę siedzieć tak po całych dniach.Kolorowy telewizor mam ...Telewizor mamTelewizor mam...Muszę siedzieć, siedzieć, siedzieć...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Markowski: Kolorowy telewizor

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Markowski: Kolorowy telewizor

Skomentuj tekst

Grzegorz Markowski: Kolorowy telewizor

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • grzegorz markowski kolorowy telewizor
 • kolorowy telewizor

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kolorowy telewizor - Grzegorz Markowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kolorowy telewizor - Grzegorz Markowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Markowski.