Grzegorz Turnau: Gdy wszystko si

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Gdy wszystko si

Gdy wszystko się zdarzy co stać się nie może( i wszystko się świetniej niż w książkach ułoży )najgłupszy bakałarz w tym ujrzy znak( a my w wir w krąg wokoło o tak )że można z niczego coś stworzyćto coś jest jednością bez celów i przyczyn( kwiat powie to lepiej niż książka przemilczy )jednością tak dawną że nową już( a my wszerz w dal wokoło i wzdłuż )jest wszystkim czymkolwiek i niczymwięc kocham cię kochasz mniechwyć mnie za rękęjest w książkach coś szczelniej niż książka zamkniętea w głębi tych wyżyn co chylą się w nasktoś znaczy nas pięknem jak piętnemcoś w nas świeci jaśniej niż słońca i zorzecoś w nas znaczy więcej niż książka rzec możecoś w nas jest wspanialsze niż pojąć się da( a my w krzyk w skok żyjemy o tak )w nas jedność przez jedność się mnożywięc kocham cię kochasz mniechwyć mnie za rękęjest w książkach coś szczelniej niż książka zamkniętea w głębi tych wyżyn co chylą się w nas( a my w śpiew w tan wokoło przez czas )ktoś znaczy nas pięknem jak piętnemwięc kocham cię kochasz mniechwyć mnie za rękęjest w książkach coś szczelniej niż książka zamkniętecoś w nas jest wspanialsze niż pojąć się dakocham cię kochasz mniechwyć mnie za rękęjest w książkach coś szczelniej niż książka zamkniętecoś w nas jest wspanialsze niż pojąć się da( a nigdy jest zawszenigdy jest zawszea nigdy jest zawsze od teraz )
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Gdy wszystko si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Gdy wszystko si

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Gdy wszystko si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Gdy wszystko piosenka
 • grzegorz turnau a nigdy jest zawsze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy wszystko si - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy wszystko si - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.