Grzegorz Turnau - Gdy kwitnie tekst piosenki - Teksciory.pl

Grzegorz Turnau: Gdy kwitnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 110 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Gdy kwitnie

Gdy kwitnie żonkil (ten, co wie, że żyjesz, aby stawać się) zapomnij lecz, pamiętaj że gdy kwitnie żonkil (ten, co wie, że żyjesz, aby stawać się) gdy kwitną bzy, co głoszą, iż budzisz się po to, aby śnić, pamiętaj co (zapomnij nic) gdy kwitną bzy, co głoszą, iż budzisz się po to, aby śnić gdy kwitnie róża (rajski ptak płonący w naszych szarych snach) zapomnij czy, pamiętaj tak gdy kwitnie róża (rajski ptak płonący w naszych szarych snach) gdy tak rozkwita każdy cud, że myśl nie może złapać tchu, pamiętaj gdzie (zapomnij tu) gdy tak rozkwita każdy cud, że myśl nie może złapać tchu, i (gdy nam czas objawi, że od czasu nas uwolnić chce) zapomnij mnie, pamiętaj mnie gdy kwitnie żonkil (ten, co wie, że żyjesz, aby stawać się)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Gdy kwitnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Gdy kwitnie

 

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Gdy kwitnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Deszcz Major
  „Krople uderzają w dach W mieście pada deszcz Okienko McDrive Czas żeby coś zjeść Double chees, duży shake 9 sztuk chicken nuggets Kapie mi ciastko karmel Dawaj ketchup i musztardę Pakuj mi t”
 • Toast Avi X Louis Villain
  „Ile zobaczyły moje oczy Już czasem nie mam siły gadać o tym To te chwile, ja wciąż wracam do nich 1 Miłość, 2. Szansa, 7 poty O czym mam nawijać – że ktoś leci znów na wczasy? bo chłopaki to niec”
 • Żółta taksówka Daria Zawiałow
  „Świeci mi nad głową neonów żółty błysk, wszystkie słońca się schowały tuż za ESB Pod niebem wiszą okna, w chmury wtapiam się, na ulicach pełno dymu, w górze unosi się Mijam wszystkie ładne”
 • We Are The People (ft. Bono, The Edge) [UEFA EURO 2020 Song] Martin Garrix
  „We’re a milion volts in a pool of light Electricity in the room tonight Born from fire Sparks flying form the sun I hardly know you Can i confess? I feel your heart beating in my chest You co”
 • Good 4 u Olivia Rodrigo
  „Well good for you I guess you moved on really easily You found a new girl And it only took a couple weeks Remember when you said taht You wanted tyo give me the world And good for you I guess”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy kwitnie - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy kwitnie - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.