Halina Fr: Jak pi

Tekst piosenki

Brak wideo

Halina Fr

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Halina Fr: Jak pi

Jak pięknie by mogło byćNa ziemi wiecznie zielonej,Wystarczy wiedzieć, gdzie wstaje świt,I pójść w tę stronę.Wśród szczęku broni, zgiełku sprawKrzyczą Kasandry wszystko wiedzące, Tu mądrość świata na nic się zda,Tu trzeba umieć spojrzeć w słońce.Jak pięknie by mogło być,Bo przecież jesteśmy ludźmi,Jest sen zbyt straszny, aby go śnić.Obudźmy się, obudźmy!Wśród krwi, pożogi toczy się gra, Codziennie jest Sąd Ostateczny,Tu mądrość świata na nic się zda, Musimy znów stać się dziećmi. Jak pięknie by mogło być, Ziemia jest wielką Jabłonią. Starczy owoców wystarczy cienia Dla tych, co pod mą się schronią. Jak pięknie by mogło być, Przecież tak dobre jest życie.Czy nas słyszycie, czy nas słyszycie.Czy nas słyszycie?!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Halina Fr: Jak pi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Halina Fr: Jak pi

Skomentuj tekst

Halina Fr: Jak pi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak pi - Halina Fr, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak pi - Halina Fr. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Halina Fr.