Hania Rani x Dobrawa Czocher: Otwórz Oczy i Zobacz Muzykę

Tekst piosenki

Hania Rani x Dobrawa Czocher

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Hania Rani x Dobrawa Czocher: Otwórz Oczy i Zobacz Muzykę

"Projekt inspirowany nowym serialem z gatunku thriller i science-fiction 'Otwórz oczy', oparty na współpracy artystycznej Hani Rani z Dobrawą Czocher. Tak jak serial zanurza się w świecie umysłu, tożsamości i talentu, eksperyment ten ma na celu stworzenie wizualnej interpretacji emocji artystek podczas występu, zapraszając tym samym publiczność do wyjątkowego i intymnego doświadczenia i refleksji nad tym, czym jest talent i jak działa proces kreatywny" - można przeczytać pod klipem.

Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2021-09-01

Tłumaczenie piosenki

Hania Rani x Dobrawa Czocher: Otwórz Oczy i Zobacz Muzykę

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hania Rani x Dobrawa Czocher: Otwórz Oczy i Zobacz Muzykę

Skomentuj tekst

Hania Rani x Dobrawa Czocher: Otwórz Oczy i Zobacz Muzykę

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Otwórz Oczy i Zobacz Muzykę - Hania Rani x Dobrawa Czocher, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Otwórz Oczy i Zobacz Muzykę - Hania Rani x Dobrawa Czocher. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hania Rani x Dobrawa Czocher.