Ich Troje: Tato nie pij

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 41

Tekst piosenki

Ich Troje: Tato nie pij

Zostań, zaplątałam w skrzydła w spiew Zostań, brzegiem dziwięku tańczyć chcę Pozwól, że zasnę w tym akcie wśród świec Nie chcę się budzić pół głosem przez gniew Tato nie pij pójdź już spać Zostaw mame, zostaw nas Wyproś gości, późno już Niech idą Chciałabym mieć kiedyś psa Który będzie bronił nas Chciałabym pujść kiedyś spać W ciszy Ślepcze za poczciwym sercem stań W nocy przeprowadzę Cię przez las Założę Ci maske Nie pozna Cię nikt Uśmiech się schował Mów prawdę , Bóg z Nim Tato nie pij pójdź już spać Zostaw mame, zostaw nas Wyproś gości, późno już Niech idą Chciałabym mieć kiedyś psa Który będzie bronił nas Chciałabym pujść kiedyś spać W ciszy Tato przytul nas chodź raz Powiedz nam, że kochasz nas Chciałabym pujść kiedyś spać W ciszy Czy to Ja wam niszcze świat Ja mam swój gdy nie ma was Tato ja mam osiem lat Kocham
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Tato nie pij

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
33 %
67 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Tato nie pij

Skomentuj tekst

Ich Troje: Tato nie pij

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 7 maja 2015, 18:43)
Re: Ich Troje - Tato nie pij
do bani

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tato nie pij tekst
 • Tato Nie Pij Ich Troje
 • Tekst Piosenki Tato Nie Pij
 • ich troje nie pij tato
 • Ich Troje Tato

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tato nie pij - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tato nie pij - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.