Irena Jarocka: Piosenka spod welonu

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Piosenka spod welonu

Świeci już resztkami stół, coraz rzadszy gości chór na fałszywą nutę śpiewa "Sto lat" nam. Od południa w U.S.C. podpisany leży glejt, urzędowo potwierdzony naszej miłości fakt. Jeszcze "gorzko!" krzyknie ktoś, potem dzień i noc Całuj, bez końca mnie całuj! Czułości nie żałuj, podporą mi bądź. Kochaj, na wieki już kochaj, a kiedy zaszlocham - na rękach mnie noś. Koniec majów, koniec bzów, koniec romantycznych burz, prozaicznych obowiązków nadszedł czas. Przed dwunastą minut pięć mogłeś jeszcze mówić "nie", teraz przyjdzie przeżyć razem tych kilkadziesiąt lat. Tylko w zamku przekręć klucz, no a potem już Całuj, bez końca mnie całuj! Czułości nie żałuj, podporą mi bądź. Kochaj, na wieki już kochaj, a kiedy zaszlocham - na rękach mnie noś. Całuj. . .
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Piosenka spod welonu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Piosenka spod welonu

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Piosenka spod welonu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka spod welonu
 • piosenka spod welonu tekst
 • piosenka ze slowami caluj bez konca mnie caluj
 • przed dwunastą minut pięć mogłeś jeszcze mowic nie
 • caluj bez konca mnie caluj muzyka tytul

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka spod welonu - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka spod welonu - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.