Irena Jarocka - Stare tekst piosenki - Teksciory.pl

Irena Jarocka: Stare

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Stare

Znam dziewczynę, co na imię miała tak, jak ja,kiedyś była na czymś w kinie smutna, niby łza...Obok niej na dolnym krześle usiadł ten,co czuł już wcześniej, że to jest ta.Ta kobieta też wiedziała, że to ważny film,więc z mężczyzną tym została, już została z nim...Jeszcze miała po coś wrócić, przyjaciołomsłówko rzucić - och! nie, nie, nie!Nie wracaj, nie zawracaj,bo warto żyć na wietrze...Nie wracaj, nie zawracaj,to bardzo niebezpieczne...Ten mężczyzna miał na imię chyba tak, jak tyi pokochał w tej dziewczynie nawet stare łzy.Budowali nowe story, jakby znowu szli do szkoły,na stary szlak.Napisali nowe pieśni, wynaleźli gry,nie wierzyli, że się prześni ten zielony film,a tu czasem gdzieś o świcie powracało stare życie,jak szary dym.Nie wracaj, nie zawracaj. . . itd.Ci, co do nas tak podobni, że to chyba my,teraz żyją tak osobni, że nie poznasz ich,czasem tylko ta dziewczyna bardzo pragnie iść do kinana stary film...Nie wracaj, nie zawracaj. . . itd. /
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Stare

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Stare

 

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Stare

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (25 sierpnia 2018, 20:37)
Re: Irena Jarocka - Stare
Straszna grafomania. Aż wszedłem zobaczyć kto to napisał. Ale nie chciał się podpisać pod tym tekstem.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • DETOX (ft. Popek) KUBAŃCZYK
  „nie śpię piątą noc chowam się pod koc wczoraj piękny lot dzisiaj zjazd, mam dość! Mamo wstyd mi wciąż Boże ratuj go – krzyczała by to Gdybym nie znał STOP słowa Więc zacząłem więcej rymować ”
 • LUNAR Arab
  „zawieszony w gwiazdach i samplach dopóki ktoś mnie nie wybudzi księżyc nuci mi życia soundtrack dzisiaj unikam ludzi coraz rzadziej walczę gdy przede mną wiatrak bardziej z boku patrz gdzie j”
 • 3KIPA EKIPA
  „Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc nie musisz o nic się ba. To nasz Lot Trz”
 • kumpel olszakumpel
  „Jeśli czujesz to co mówię Jesteś mordo moim kumple Mogę z tobą pogadać Jeśli dzisiaj czujesz się gorzej Bo wiem ile znaczy pomoc Jeżeli masz trochę trudniej Żadnej głupiej kur* nie daj wejść so”
 • Parkour Dedis, Epis DYM KNF, Intruz, Vin Vinci, Kafar Dix37, Dawid Obserwator, Śliwa, Rufuz
  „Nie ma stania w miejscu Najwyższe obroty Koto łapią loty Patrzą mi prosto w oczy Cel się tu jednoczy Wspólny wróg to cel znów tempo ulicy podkręci nam cash jeb, jeb drzwi lecą z futryny jeb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie wracaj nie zawracaj bo warto żyć na wietrze
 • wracaj nie zawracaj
 • Piosenka Jarockiej Wracaj nie zawracaj

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stare - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stare - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.