Irena Jarocka: Stare

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Stare

Znam dziewczynę, co na imię miała tak, jak ja,kiedyś była na czymś w kinie smutna, niby łza...Obok niej na dolnym krześle usiadł ten,co czuł już wcześniej, że to jest ta.Ta kobieta też wiedziała, że to ważny film,więc z mężczyzną tym została, już została z nim...Jeszcze miała po coś wrócić, przyjaciołomsłówko rzucić - och! nie, nie, nie!Nie wracaj, nie zawracaj,bo warto żyć na wietrze...Nie wracaj, nie zawracaj,to bardzo niebezpieczne...Ten mężczyzna miał na imię chyba tak, jak tyi pokochał w tej dziewczynie nawet stare łzy.Budowali nowe story, jakby znowu szli do szkoły,na stary szlak.Napisali nowe pieśni, wynaleźli gry,nie wierzyli, że się prześni ten zielony film,a tu czasem gdzieś o świcie powracało stare życie,jak szary dym.Nie wracaj, nie zawracaj. . . itd.Ci, co do nas tak podobni, że to chyba my,teraz żyją tak osobni, że nie poznasz ich,czasem tylko ta dziewczyna bardzo pragnie iść do kinana stary film...Nie wracaj, nie zawracaj. . . itd. /
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Stare

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Stare

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Stare

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (25 sierpnia 2018, 20:37)
Re: Irena Jarocka - Stare
Straszna grafomania. Aż wszedłem zobaczyć kto to napisał. Ale nie chciał się podpisać pod tym tekstem.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie wracaj nie zawracaj bo warto żyć na wietrze
 • wracaj nie zawracaj
 • Piosenka Jarockiej Wracaj nie zawracaj

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stare - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stare - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.