Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Sto lat czekam na twój list! Każdy dzień kropelką krwi, co powoli z serca wciąż ucieka mi. Nawet nie chcą mi się śnić żadne stare,dobre sny, białą nocą ciągle czekam na twój list. Każdy schodów głośny skrzyp, lub stuknięcie w bramie drzwi, a nadzieja znów płomykiem w sercu tli. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Jakże bardzo obrzydł mi poniedziałków senny rytm, gdy listonosz wciąż nie puka do mych drzwi. Może listy porwał wiatr, albo egzotyczny ptak, do poduszki czyta żonie każdy z nich. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Sto lat czekam na twój list! Powiedz, czemu tak ma być, że nie mogę dziś poczytać myśli twoich? Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sto lat czekam na twój list
 • irena jarocka sto lat
 • Zgadnij na co czekam
 • ciągle czekam na twój list piosenka
 • irena jarocka list

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.