Irena Jarocka - Sto lat czekam na Tw tekst piosenki - Teksciory.pl

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Sto lat czekam na twój list! Każdy dzień kropelką krwi, co powoli z serca wciąż ucieka mi. Nawet nie chcą mi się śnić żadne stare,dobre sny, białą nocą ciągle czekam na twój list. Każdy schodów głośny skrzyp, lub stuknięcie w bramie drzwi, a nadzieja znów płomykiem w sercu tli. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Jakże bardzo obrzydł mi poniedziałków senny rytm, gdy listonosz wciąż nie puka do mych drzwi. Może listy porwał wiatr, albo egzotyczny ptak, do poduszki czyta żonie każdy z nich. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Sto lat czekam na twój list! Powiedz, czemu tak ma być, że nie mogę dziś poczytać myśli twoich? Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

 

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sto lat czekam na twój list
 • irena jarocka sto lat
 • Zgadnij na co czekam
 • irena jarocka list

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.