Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Sto lat czekam na twój list! Każdy dzień kropelką krwi, co powoli z serca wciąż ucieka mi. Nawet nie chcą mi się śnić żadne stare,dobre sny, białą nocą ciągle czekam na twój list. Każdy schodów głośny skrzyp, lub stuknięcie w bramie drzwi, a nadzieja znów płomykiem w sercu tli. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Jakże bardzo obrzydł mi poniedziałków senny rytm, gdy listonosz wciąż nie puka do mych drzwi. Może listy porwał wiatr, albo egzotyczny ptak, do poduszki czyta żonie każdy z nich. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Sto lat czekam na twój list! Powiedz, czemu tak ma być, że nie mogę dziś poczytać myśli twoich? Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sto lat czekam na twój list
 • irena jarocka sto lat
 • Zgadnij na co czekam
 • ciągle czekam na twój list piosenka
 • irena jarocka list

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.