Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Sto lat czekam na twój list! Każdy dzień kropelką krwi, co powoli z serca wciąż ucieka mi. Nawet nie chcą mi się śnić żadne stare,dobre sny, białą nocą ciągle czekam na twój list. Każdy schodów głośny skrzyp, lub stuknięcie w bramie drzwi, a nadzieja znów płomykiem w sercu tli. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Jakże bardzo obrzydł mi poniedziałków senny rytm, gdy listonosz wciąż nie puka do mych drzwi. Może listy porwał wiatr, albo egzotyczny ptak, do poduszki czyta żonie każdy z nich. Niechaj się dla mnie zapali dzień, taki dzień, co się śni... I w pełnym słońcu się spełni sen, gdy twój list zechce przyjść. Sto lat czekam na twój list! Powiedz, czemu tak ma być, że nie mogę dziś poczytać myśli twoich? Sto lat czekam na twój list, który nie chce do mnie przyjść... Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś? Zgadnij, jak ja się bez niego czuję dziś?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Sto lat czekam na Tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sto lat czekam na twój list
 • irena jarocka sto lat
 • Zgadnij na co czekam
 • ciągle czekam na twój list piosenka
 • irena jarocka list

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sto lat czekam na Tw - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.