Ivan i Delfin: Nie zmieniaj mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Ivan i Delfin

Teksty: 16 Tłumaczenia: 1 Wideo: 4

Tekst piosenki

Ivan i Delfin: Nie zmieniaj mnie

Budzę się i a a, myśli mych brzask Gdzie bym nie był zawsze ze mną moje ja Widziałem sny a a, szukałem gwiazd pełne niebo moich wspomnień z sobą mam Bo ja wciąż jestem taki sam Bo ja zakręty życia znam I nie mów mi, bym zmienił się Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Ta mowa brzmi a a, jak głupi żart mówisz nie ma sensu nie ma czegoś brak No, powiedz czy a a, mój świat nic nie wart Gdzie bym nie był wiem, że jest w nim moje ja Bo ja to wiem najlepiej sam Bo ja wciąż swoją duszę mam I nie mów mi, bym zmienił się Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie Nie zmieniaj mnie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ivan i Delfin: Nie zmieniaj mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ivan i Delfin: Nie zmieniaj mnie

Skomentuj tekst

Ivan i Delfin: Nie zmieniaj mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ivan i delfin nie zmieniaj mnie
 • tekst bo ja wciarz jestem taka sama

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie zmieniaj mnie - Ivan i Delfin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie zmieniaj mnie - Ivan i Delfin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ivan i Delfin.