Ivan i Delfin: Nie b

Tekst piosenki

Brak wideo

Ivan i Delfin

Teksty: 16 Tłumaczenia: 1 Wideo: 4

Tekst piosenki

Ivan i Delfin: Nie b

Taki szary dzień Tysiąc jasnych lamp nie rozświetli go. Wielkich małych trosk Więcej albo mniej. Tylko kilka słów Niczym mur od ludzi dzieli cię. Ile zwiędłych róż Będzie, któż to wie?! Już nie, Nie bój, nie bój się Gdy usłyszysz, że Ktoś zawoła imię twe. Nie, nie stój, nie stój tak. Usłysz jak Tej melodii zabrzmi takt, Muzyki magiczny takt. W labiryncie złych, Złych nastrojów ciągle snujesz się. Sam nie wyjdzie nikt, Ludzie wyrwą cię. Może zdziwisz się Kalendarza kartki uniesie wiatr Ciałem szarpnie dreszcz Jesteś tego wart. Już nie, Nie bój, nie bój się Gdy usłyszysz, że Ktoś zawoła imię twe. Nie, nie stój, nie stój tak. Usłysz jak Tej melodii zabrzmi takt. Nami zakołysze jak Jakiś roztańczony wiatr, Muzyki magiczny takt
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ivan i Delfin: Nie b

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ivan i Delfin: Nie b

Skomentuj tekst

Ivan i Delfin: Nie b

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie b - Ivan i Delfin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie b - Ivan i Delfin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ivan i Delfin.