Ivan i Delfin: Sto lat (Niech

Tekst piosenki

Brak wideo

Ivan i Delfin

Teksty: 16 Tłumaczenia: 1 Wideo: 4

Tekst piosenki

Ivan i Delfin: Sto lat (Niech

Ani deszcz, ani śnieg, ani kwiat, ani dzień, Nieznana dal, nie słodkich fal, zaklęta przystań daje znać, Zabraknie Cię, zatęsknię dziś, tak pusto już bywało przez, tysiąc mil. Ref) Sto lat niech żyje, żyje nam miłość żyje w nas, Bo ona każe wracać raz po raz, Jak słońce wiosna jak, ptaki do swych gniazd, Wracać raz po raz, Niech żyje, żyje nam miłość żyje w nas, Bo ona każe wracać raz po raz, Jak ptaki do swych gniazd, wracać raz po raz. 2) Ani deszcz, ani śnieg, ani kwiat, ani dzień, Nie zmienią serc, nie zerwą lin, znużona zamknij oczy i W samotną noc, spokojnie śpi, będziemy razem choć nas dzieli, tysiąc mil. Ref).... Tysiąc mil Ref)....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ivan i Delfin: Sto lat (Niech

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Ivan i Delfin: Sto lat (Niech

Skomentuj tekst

Ivan i Delfin: Sto lat (Niech

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ani deszcz ani śnieg
 • ivan i delfin sto lat
 • ivan komarenko sto lat
 • sto lat tekst
 • ivan komarenko sto lat tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sto lat (Niech - Ivan i Delfin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sto lat (Niech - Ivan i Delfin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ivan i Delfin.