Iwona W: Je Suis La Pour Toi

Tekst piosenki

Brak wideo

Iwona W

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Iwona W: Je Suis La Pour Toi

Jesteś w mym każdym okniewidzę cie jak moknieszpod parasolem złotych gwiazd tamjeśli zechcesz przekonam jewpisze w te gwiazdy śpiewpowiem im wszystko to co wiem wiemje suis la pour toi - mówiłeś zdobyć mi dajje suis la pour toi - ostatnia z twych bramje suis la pour toi - jak dziś uwierzyć ci mamje suis la pour toi - gdy stoisz właśnie tamgwiazdy są jak ramionakłamiesz, wiec jest już po nasja nie uwierzę więcej w nic nickiedy patrze w te twoje oczysą dla mnie garścią nocylecz wokół tylko gwiezdny pyl pyl
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Iwona W: Je Suis La Pour Toi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Iwona W: Je Suis La Pour Toi

Skomentuj tekst

Iwona W: Je Suis La Pour Toi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Je Suis La Pour Toi - Iwona W, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Je Suis La Pour Toi - Iwona W. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Iwona W.