Iwona W: Kt

Tekst piosenki

Brak wideo

Iwona W

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Iwona W: Kt

Mam niekiedy w sobie ciepło albo nawet żarwidzę w twych oczach, najdalszą z gwiazdmam niekiedy w sobie siłę, której nawet Tynie będziesz w stanie, odebrać miJeśli nawet jesteś gasisz moją przestrzeńsłów parasol chronił żarbywam oddalona czasem w twych ramionachnie wiem sama skąd ten żarREFREN:Która twa miłość jest chwilą i konieci teraz staniesz z nią w mojej obronieobserwuje ćmy, światłem, jesteś Tymożesz wszystko dać, możesz lampę zbićkto wtedy stanie przy tobie?Mam niekiedy w sobie ciepło albo nawet żarpatrząc przed siebie, patrzę na światmam twe słowo, stoję obok nie wiesz nawet jakjestem skruszona, bo wierzę w nasMówi że to miłość, kiedyś już tak byłona rozstaju naszych drógteraz wracasz do mnie, a ja najspokojniejzapominam wszystko znówREFREN:Która twa miłość jest chwilą i konieci teraz staniesz z nią w mojej obronieobserwuje ćmy, światłem, jesteś Tymożesz wszystko dać, możesz lampę zbićkto wtedy stanie przy tobie?To co się spełniło jest w każdym z nasi może to miłość, a może Jakiedy nie wiem, nie wiem, nie wiem,kto patrzy w lustro ze szkłajestem wolna, jestem jak wiatrREFREN:Miłość jest chwila i konieci teraz staniesz z nią w mojej obronieobserwuje ćmy, światłem, jesteś Tymożesz wszystko dać, możesz lampę zbićkto wtedy stanie przy tobie?Która twa miłość jest tylko chwilą i koniecczy staniesz z nią w mojej obronieobserwuje ćmy, światłem, jesteś Tymożesz wszystko dać, możesz lampę zbićkto wtedy stanie przy tobie?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Iwona W: Kt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Iwona W: Kt

Skomentuj tekst

Iwona W: Kt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kt - Iwona W, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kt - Iwona W. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Iwona W.