Iwona W: 4 lata

Tekst piosenki

Brak wideo

Iwona W

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Iwona W: 4 lata

To jest dla mnie cud że patrzę jak uśpiona ponad słowaktóre podałeś mi jak lódI tyle z tego wiem co trwać ma jest na chwileGdy zabrakło Twoich rąkmoje stały się niczyjeNie wierzyłam w to że żyję4 lata zapomnieć chcęNie waż się przyjaciółką nazwać mnie4 lata kochałam Ciętak jakby świat przetrwać miałtylko dzięki nam niezachwianieTo jest jak cud że mimo wszystko mogłam w sobie sens odnaleźćCo dla mnie skarbem dla Ciebie było piaskiemna plaży rozsypanym4 lata zapomnieć chcęNie waż się przyjaciółką nazwać mnie4 lata kochałam Ciętak jakby świat przetrwać miałtylko dzięki nam4 lata budowałam dla nas domw nim mieliśmy żyćTo był tylko zamek z piaskunie zostało z niego nicTo jest jak cud że mogę wszystko przetrwaći stać się przez to lepsza4 lata zapomnieć chcęNie waż się przyjaciółką nazwać mnie4 lata kochałam Ciętak jakby świat przetrwać miałtylko dzięki nam4 lata...4 lata...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Iwona W: 4 lata

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Iwona W: 4 lata

Skomentuj tekst

Iwona W: 4 lata

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • 4 lata tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 4 lata - Iwona W, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 4 lata - Iwona W. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Iwona W.