Jacek Kaczmarski: Rozmowa

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Rozmowa

Pan śpiewak, świat widzi ponuro:Wciąż tylko o stosach i grobach;Pan wiesza, poddaje torturom,Głos pana to wieczna żałoba,Że trwają - pan za złe ma murom,A mnie się to życie podoba!- Proszę pani, ja życie lubięW jego prawdzie i w jego złudzie;Ale człowiek dąży ku zgubie,Wiedzieć o tym nie chcą ludzie.- Właśnie, ludzie. Niech pan pomyśliStarczy im prawdziwych przepaści,A najgorsze - jeszcze się przyśni;W cierpieniu - wszyscy są właśni.Pan mówi, że życie to czyściec,A oni pragnęliby baśni.- Proszę pani, przecież to robię.Opowiadam baśnie, choć smutne -Kim by był niepojęty człowiekBez braci Grimm prawdy okrutnej?- Właśnie, prawda. O co pan pyta?Obcy panu brak wątpliwości.To pan śpiewa, co pan przeczytał:Po prostu świat w książkę uprościł.Pan gra, kiedy wszechświat zgrzyta.Pan przeczy człowieczej miłości!- Proszę pani, cierpieć się staram.Starczy spytać żony i dzieci.Kocham. Miłość - księga stara,Którą warto Bogu polecić.- Właśnie, Bóg. Pan Boga nie lubi,Ale mówi, że wciąż Go szuka.W pańskich trwogach można się zgubić.Pan publicznie z losem się czubi:Jaka z tego dla nas nauka?- Proszę pani, proszę nie czekaćNa nauki, tezy i wnioski -Jestem egzemplarz człowieka,A to znaczy - diabli, czyśćcowy i boski.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Rozmowa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Rozmowa

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Rozmowa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MONEY LISA
  „it's the end of the month and the weekend i am spenfd this check everything on me, yeah i’ma tip myself i am spend it on myslef i’ma fdrop like it’s pouring i;’ma pour it on myself check /4x”
 • OXA (ft. Pusher) Kizo
  „Markowe OXY setka Oxandrolonu Jebać detoxy Bez jointa nie wychodzę z domu To już jest styl życia Bądźmy ze sobą ze sobą szczerzy Za co miałabyś pokochać, sam bym nie uwierzył Markowe OXY setka”
 • Batoniki (feat. Hodak) Sokół
  „Reader nazywa się twix przeżyłem niejeden lift ulice zmieniają styl ulice słuchaj nic wciąż nie pierdol o życiu mi dziś skończ! jak chcesz się utopić - wypływasz toniesz, jak próbujesz się na ”
 • Przyspieszam Sarsa Markiewicz
  „Upiorne splątanie 7 dzień, 4 nad ranem O tym szumią wszystkie drzewa Zaceruj mnie przed tym światem Na krętej drodze przyspieszam Jeszcze bardziej Niech ktoś mnie złapie Poruszy , bo zaraz za”
 • Wołanie (MIUOSH x ZESPÓŁ ŚLĄSK - Pieśni Współczesne) KRÓL
  „Wybiegam stąd wybiegłem stąd żeby uciec aż spalą dom po ciuchu z mroku wrócę popiół przykrył śnieg roztarł czas tak głośno mało wiem ze nigdy nie chcieli nas dopóki umiem marzyć wierzę w n”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kaczmarski rozmowa
 • jacek kaczmarski rozmowa
 • rozmowa kaczmarski
 • rozmowa piosenka
 • rozmowa kaczmarski teksty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rozmowa - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rozmowa - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.