Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 185 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Przyjechał do mnie mój przyjaciel - Stamtąd,Mówił, że życie w Piekle ma swój smak.W coś grać trzeba - wołał - proszę bardzo - gram w to!U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć jak!Tam twoje miejsce - powtarzał z naciskiem,Tobie na pewno nie będzie tam źle.Tam nawet przegrać można z dobrym zyskiem.U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć gdzie!Tu w ogóle nie wiesz, co się u nas dzieje,Przecież niejedną przetrwaliśmy z zim.I cóż, że Oni - z nich każdy się śmieje -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć z kim!No i tam są ludzie! Cóż poczniesz bez ludzi?Bieda? - To oni cię wyciągną z biedy.I brud jest czym zmyć, jeśli się ubrudzisz -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć, kiedy.Gdy mówił, wzrok miał, jak gracz przy ruletce,Co wolno mu stawiać, na co chce - za dwóch.Jednego tylko nie powie - Ja nie chcę!Gdy krupier, kręcąc kołem, puszcza kule w ruch!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.