Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 185 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Przyjechał do mnie mój przyjaciel - Stamtąd,Mówił, że życie w Piekle ma swój smak.W coś grać trzeba - wołał - proszę bardzo - gram w to!U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć jak!Tam twoje miejsce - powtarzał z naciskiem,Tobie na pewno nie będzie tam źle.Tam nawet przegrać można z dobrym zyskiem.U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć gdzie!Tu w ogóle nie wiesz, co się u nas dzieje,Przecież niejedną przetrwaliśmy z zim.I cóż, że Oni - z nich każdy się śmieje -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć z kim!No i tam są ludzie! Cóż poczniesz bez ludzi?Bieda? - To oni cię wyciągną z biedy.I brud jest czym zmyć, jeśli się ubrudzisz -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć, kiedy.Gdy mówił, wzrok miał, jak gracz przy ruletce,Co wolno mu stawiać, na co chce - za dwóch.Jednego tylko nie powie - Ja nie chcę!Gdy krupier, kręcąc kołem, puszcza kule w ruch!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.