Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Przyjechał do mnie mój przyjaciel - Stamtąd,Mówił, że życie w Piekle ma swój smak.W coś grać trzeba - wołał - proszę bardzo - gram w to!U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć jak!Tam twoje miejsce - powtarzał z naciskiem,Tobie na pewno nie będzie tam źle.Tam nawet przegrać można z dobrym zyskiem.U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć gdzie!Tu w ogóle nie wiesz, co się u nas dzieje,Przecież niejedną przetrwaliśmy z zim.I cóż, że Oni - z nich każdy się śmieje -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć z kim!No i tam są ludzie! Cóż poczniesz bez ludzi?Bieda? - To oni cię wyciągną z biedy.I brud jest czym zmyć, jeśli się ubrudzisz -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć, kiedy.Gdy mówił, wzrok miał, jak gracz przy ruletce,Co wolno mu stawiać, na co chce - za dwóch.Jednego tylko nie powie - Ja nie chcę!Gdy krupier, kręcąc kołem, puszcza kule w ruch!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • POLSKIE MEXICO (ft. LEXY CHAPLIN) Cleo
  „Witaj w polskim Mexico Zimna wódka z papryką Licho nie śpi, amigos Piękny kraj, nie daj się twardo graj Witaj w polskim Mexico Zimna wódka z papryką Licho nie śpi, amigos W polskim San Escobar ”
 • Don't Go Yet Camila Cabello
  „Oh, my love Oh, yeah, yeha I am in love, yeha I replayed this moment for months Alone in my head, waitin’ for it to come I wrote all your lies And description on mind And i hope that you’ll f”
 • Głośniej Rafał Brzozowski
  „A może dziś jest tak, że miłość nie ma czasu trwać Szybko nudzi się i szuka ciągle nowych nas Stworzona by mieć, Stworzona by biec Donikąd, Znikąd Gdy już kogoś ma, to dzieli na dwa I znika,”
 • Coloratura Coldplay
  „Coloratura We fell in through the clouds And everyone before us Is there welcoming us now It’s the ened of death and doubt And loneliness is out Coloratura The place we dreamed about The m”
 • Better Believe (ft. The Weeknd, Young Thug) Belly
  „I stay up fighting my demons I don't got no one to lean on I'm busy puttin' my team on Hitters pull up with the beamer I put that girl in a P1 She make a mess and she clean up She call up h”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.