Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Przyjechał do mnie mój przyjaciel - Stamtąd,Mówił, że życie w Piekle ma swój smak.W coś grać trzeba - wołał - proszę bardzo - gram w to!U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć jak!Tam twoje miejsce - powtarzał z naciskiem,Tobie na pewno nie będzie tam źle.Tam nawet przegrać można z dobrym zyskiem.U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć gdzie!Tu w ogóle nie wiesz, co się u nas dzieje,Przecież niejedną przetrwaliśmy z zim.I cóż, że Oni - z nich każdy się śmieje -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć z kim!No i tam są ludzie! Cóż poczniesz bez ludzi?Bieda? - To oni cię wyciągną z biedy.I brud jest czym zmyć, jeśli się ubrudzisz -U nas wszystko wolno! Byle wiedzieć, kiedy.Gdy mówił, wzrok miał, jak gracz przy ruletce,Co wolno mu stawiać, na co chce - za dwóch.Jednego tylko nie powie - Ja nie chcę!Gdy krupier, kręcąc kołem, puszcza kule w ruch!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Zaproszenie do piek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaproszenie do piek - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.