Jacek Kaczmarski: Antylitania na czasy przejsciowe

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Antylitania na czasy przejsciowe

Z tej mąki nie będzie chleba,Z tych prac nie będzie korzyści,Z tych świątyń nie widać nieba,Z tych snów już się nic nie ziści.Z tych ziaren nie będzie mąki,Nie będzie ciała z tych słów,Z tych modlitw nie będzie świątyń,Z tych czasów nie będzie snów.Nie będzie wina z tej wody,Z tych pieśni nie będzie dróg wzwyż,Z tych dusz nie będzie narodu,Każdy sam poniesie swój krzyż.Nie będzie kielicha na krew,Nie będzie wody do rąk,Nie będzie ech na ten zew,Z tej męki nie będzie ksiąg.To antylitania chwiliPrzejściowej lecz nie - bezkarnej:Byli już tacy, co śniliChleb, Księgę i Krzyż - na marne.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Antylitania na czasy przejsciowe

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Antylitania na czasy przejsciowe

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Antylitania na czasy przejsciowe

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • antylitania kaczmarski

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Antylitania na czasy przejsciowe - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Antylitania na czasy przejsciowe - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.