Jann Arden: Waiting for someone

Tekst piosenki

Brak wideo

Jann Arden

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Jann Arden: Waiting for someone

Busted down, outside of town Had no gasoline I should have fixed that thing I should have fixed that thing How can you go two hundred miles Without seeing a single soul I should have stuck on the main road I should have stuck on the main road Now I'm waiting, I am waiting Now I'm waiting, I am waiting If you saw my face right now You'd say that I was crying I'm not, I'm not, I'm not I'm really smiling If you saw my hands right now You'd swear that they were shaking They're not, they're not, they're not They're only waving 'Cause I am waiting, I waiting I am waiting, I waiting I am waiting, I waiting For someone to come along Heaven help anybody The sun is going down The sun is going down The sun is going down I am waiting, I waiting I am waiting, I waiting I am waiting, I waiting I am waiting, I waiting
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jann Arden: Waiting for someone

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jann Arden: Waiting for someone

Skomentuj tekst

Jann Arden: Waiting for someone

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Waiting for someone - Jann Arden, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Waiting for someone - Jann Arden. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jann Arden.