Jeden Osiem L: Tytu

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Tytu

Słuchaj, słuchaj...2005...Rap Eskadra. Miał rodzinę, miał dom, wszystko o czym marzył. Widział wszystkie strony świata malowane jak obrazy. Skończył szkołę, zdał maturę, wkońcu przyszedł czas na studia. Kochał to życie, choć droga czasem była trudna. Zamykał oczy, nie patrzył na zło tego świata. Zatykał uszy, bo nie chciał słyszeć o tych czasach. Zrobił magistra, po starzu witali go w firmie. Poznał dziewczynę i założył z nią rodzinę. Awansował z roku na rok, wziął duży kredyt. Zbudował dom, niektórzy nie mogli uwierzyć. Pracował ciężko, by bliskim stworzyć dom ich marzeń. Starał się bardzo, nie szukał niepotrzebnych wrażeń. Dbał o najbliższych i dla rodziny robił wszystko. Wygrywał z życiem, które jest kiepskim wizażystą. Tego dnia był uśmiechnięty, nikt nie widział, by się smucił. Było piękne popołudnie, wyszedł i już nie wrócił... Wyszedł i już nie wrócił... Nikt nie widział, by się smucił... Wyszedł i już nie wrócił... Ona, ona, ona... Chciała mieć wszystko, chciała mieć na lata spokój. Marzyła o tym, by łzy jej nie leciały z oczu. Wstała wcześniej niż zazwyczaj, dzień miał być taki jak zawsze. Wyszła przed dziesiątą, żeby zacząć swoją pracę. Telefony, faksy i spotkania w dziwnym miejscu. Dobiła targu, nagle zakuło ją coś w sercu. Kilka oddechów, zimna woda no i przeszło. Budowane coś przez lata w tym momencie nagle pękło. Widziała to, znała scenariusz dużo wcześniej. W imię ślepego uczucia postawiła na nieszczęście. Po pierwsze: to nie ta osoba co wcześniej. Po drugie: dziś żyje z odciśniętym piętnem. Dziś wróciła dużo wcześniej, spokój nie znikał z jej twarzy. Była na wszystko gotowa i wiedziała co się zdarzy. Wcale nie chciała nic zmieniać. Ona też się dziś nie smuci. Siedzi spokojnie w fotelu, bo wiedziała, że nie wróci... Siedzi spokojnie w fotelu, bo wiedziała, że nie wróci... Była na wszystko gotowa i wiedziała co się zdarzy... Czarna owca tej historii- to on, takie czasy. Byli z jednego podwórka, razem chodzili do klasy. To co jest przyczyną skutku odegrało się w Krakowie. To był bankiet, który kończył zwykłe szkolenie firmowe. Ona, on, alkochol, dobry hotel. Trwało to już cztery lata, dopisz co działo się potem. Wspólne wyjazdy za miasto, on zostawał w domu sam. Podczas jednego z wyjazdów razem obmyślili plan. Miała- grać dalej role i nikomu ani słowa. Tego dnia miała być sobą, miała też nie panikować. On zadzwonił, była w pracy, wrócił pare godzin wcześniej. To ta chwila, to ten moment, chodzi o to samo serce. Wszystko jest jasne- kto jest kim w tej układance. Wszystko jest jasne- nikt nie kiwnął nawet palcem. Siedzi spokojnie w fotelu, o tym wiesz, że się nie smuci. On już jest na miejscu tego- tego co nie mógł wrócić. Tego co nie mógł wrócić... Tego co nie mógł wrócić... Pytasz jak to? Prosto...Jak jest dobrze, to dobrze tylko jest na niby... Wciąż to samo...szczęście na nieszczęściach...Nie ma problemów, to nie ma przyczyn, ani uczuć. Czekam - nie narzekam. Przyczyny zawsze są, a uczuć nie ma bez zażutów.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Tytu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Tytu

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Tytu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tytu - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tytu - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.