Jeden Osiem L: Tytu

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Tytu

Słuchaj, słuchaj...2005...Rap Eskadra. Miał rodzinę, miał dom, wszystko o czym marzył. Widział wszystkie strony świata malowane jak obrazy. Skończył szkołę, zdał maturę, wkońcu przyszedł czas na studia. Kochał to życie, choć droga czasem była trudna. Zamykał oczy, nie patrzył na zło tego świata. Zatykał uszy, bo nie chciał słyszeć o tych czasach. Zrobił magistra, po starzu witali go w firmie. Poznał dziewczynę i założył z nią rodzinę. Awansował z roku na rok, wziął duży kredyt. Zbudował dom, niektórzy nie mogli uwierzyć. Pracował ciężko, by bliskim stworzyć dom ich marzeń. Starał się bardzo, nie szukał niepotrzebnych wrażeń. Dbał o najbliższych i dla rodziny robił wszystko. Wygrywał z życiem, które jest kiepskim wizażystą. Tego dnia był uśmiechnięty, nikt nie widział, by się smucił. Było piękne popołudnie, wyszedł i już nie wrócił... Wyszedł i już nie wrócił... Nikt nie widział, by się smucił... Wyszedł i już nie wrócił... Ona, ona, ona... Chciała mieć wszystko, chciała mieć na lata spokój. Marzyła o tym, by łzy jej nie leciały z oczu. Wstała wcześniej niż zazwyczaj, dzień miał być taki jak zawsze. Wyszła przed dziesiątą, żeby zacząć swoją pracę. Telefony, faksy i spotkania w dziwnym miejscu. Dobiła targu, nagle zakuło ją coś w sercu. Kilka oddechów, zimna woda no i przeszło. Budowane coś przez lata w tym momencie nagle pękło. Widziała to, znała scenariusz dużo wcześniej. W imię ślepego uczucia postawiła na nieszczęście. Po pierwsze: to nie ta osoba co wcześniej. Po drugie: dziś żyje z odciśniętym piętnem. Dziś wróciła dużo wcześniej, spokój nie znikał z jej twarzy. Była na wszystko gotowa i wiedziała co się zdarzy. Wcale nie chciała nic zmieniać. Ona też się dziś nie smuci. Siedzi spokojnie w fotelu, bo wiedziała, że nie wróci... Siedzi spokojnie w fotelu, bo wiedziała, że nie wróci... Była na wszystko gotowa i wiedziała co się zdarzy... Czarna owca tej historii- to on, takie czasy. Byli z jednego podwórka, razem chodzili do klasy. To co jest przyczyną skutku odegrało się w Krakowie. To był bankiet, który kończył zwykłe szkolenie firmowe. Ona, on, alkochol, dobry hotel. Trwało to już cztery lata, dopisz co działo się potem. Wspólne wyjazdy za miasto, on zostawał w domu sam. Podczas jednego z wyjazdów razem obmyślili plan. Miała- grać dalej role i nikomu ani słowa. Tego dnia miała być sobą, miała też nie panikować. On zadzwonił, była w pracy, wrócił pare godzin wcześniej. To ta chwila, to ten moment, chodzi o to samo serce. Wszystko jest jasne- kto jest kim w tej układance. Wszystko jest jasne- nikt nie kiwnął nawet palcem. Siedzi spokojnie w fotelu, o tym wiesz, że się nie smuci. On już jest na miejscu tego- tego co nie mógł wrócić. Tego co nie mógł wrócić... Tego co nie mógł wrócić... Pytasz jak to? Prosto...Jak jest dobrze, to dobrze tylko jest na niby... Wciąż to samo...szczęście na nieszczęściach...Nie ma problemów, to nie ma przyczyn, ani uczuć. Czekam - nie narzekam. Przyczyny zawsze są, a uczuć nie ma bez zażutów.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Tytu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Tytu

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Tytu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Powrót Króla (prod. ADZ) Filipek
  „Nowe ruchy stary plan Na tych łapkach stoją sztywno Jak pod Buckingham Znudził mnie już polski rap Przynajmniej ten, jaki znam To nie moja działka mordo Choć dealer taki sam Kiedyś mój ziomal”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tytu - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tytu - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.