Juras & Wigor: Zabijamy cisz

Tekst piosenki

Brak wideo

Juras & Wigor

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Juras & Wigor: Zabijamy cisz

Po pierwsze nie dla sławy, po pierwsze po to By zamieniać zwykłe słowa w szczere złoto Ten oto proces sprawia, że jestem dumny Pomaga wyjąć gwoździe z mojej trumny Człowiek rozumny może w to nie uwierzyć Walka muzyki z ciszą będzie się szerzyć Jak dobre moce w walce z chaosem Rap mnie oświeca więc i ja światło niosę Zabijam ciszę, w krew weszła mi wprawa Chcę mówić, o naszych codziennych sprawach O tym co mnie zastanawia, co ból ludziom sprawia O tym, co przyprawia o prawdziwy zawrót głowy Dzielę się tym z wami to mój motor napędowy Zabijając ciszę, zabijam stan kryzysowy Więc i ty rusz swój animusz Włóż w to cały kunszt, bo inaczej ani rusz Z nami powtarza głośno każdy kto tu przyszedł Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Nasz projekt do ludzi z tą inicjatywą wyszedł Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Jak każdy z nas w tej walce uczestniczę Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Jeszcze głośniej chcemy was usłyszeć Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Zabijam ciszę - piszę rap, rap piszę Ubieram świat w rap jak siebie w T-Shirt Siedzę na krześle i kreślę w zeszycie wersów mnóstwo To lustro, odbicie, to nasze życie Uwierzycie, kiedy usłyszycie ten efekt Na tej płycie rap jest naszym lekiem Mianowicie nasze życie jest chore Wyśmienicie zabijam ciszę z Wigorem W pamięci, wywołuję starą kliszę Odtwarzam wspomnienia tu, gdzie domowe zacisze Zabijam ciszę, tak jak zabijam pustkę Nadrabiam mnóstwem niezapomnianych chwil Ile to już godzin spędzonych z kartką i długopisem Sam na sam z własnym umysłem Z niejednym zamysłem by uziemić tą martwą ciszę Jeśli tylko znowu szczęście dopisze Z nami powtarza głośno każdy kto tu przyszedł Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Nasz projekt do ludzi z tą inicjatywą wyszedł Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Jak każdy z nas w tej walce uczestniczę Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Jeszcze głośniej chcemy was usłyszeć Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Kolejne nagranie to kolejny powód Zabijamy ciszę! mamy na to niepodważalny dowód Znowu ku pokrzepieniu, niesłyszalny jęk zawodu Niech się martwią ci co szukają sobie wrogów W nas pokłady energii, wielkie złoża zasobów Co i tak nie ma przełożenia na ilość dochodów Na szczęście, nie to najważniejsze by błyszczeć Dzisiaj, jak i za młodu nie przestałem głośno myśleć Z beznadziejną ciszą wielu chce walczyć Lecz większość partaczy wraca bez tarczy Bo nie wystarczy chcieć trzeba to umieć Tego nie rozumiem - po co się pchasz jak nie umiesz Długopis i kartka to nasz ekwipunek Dla dobrych ekip z całej Polski szacunek A wszystkim idiotom wkładamy w mordę knebel Kolejny level Juras - Wigor, prosto lebel Z nami powtarza głośno każdy kto tu przyszedł Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Nasz projekt do ludzi z tą inicjatywą wyszedł Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Jak każdy z nas w tej walce uczestniczę Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę! Jeszcze głośniej chcemy was usłyszeć Zabijamy ciszę! zabijamy ciszę!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Juras & Wigor: Zabijamy cisz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Juras & Wigor: Zabijamy cisz

Skomentuj tekst

Juras & Wigor: Zabijamy cisz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zabijamy cisz - Juras & Wigor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zabijamy cisz - Juras & Wigor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Juras & Wigor.