Justyna Steczkowska: To m

Tekst piosenki

Brak wideo

Justyna Steczkowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Justyna Steczkowska: To m

To....To mój czas...Jak co dzień znów poznać chcesz mnie całąJesteś wciąż jak cień jak w śledztwie doskonałymCo dzień co noc bez przerwy to trwa nie spoczniesz choć jaMam dość chcę żyć jak dawniej gdy wkroczyłeś w mój światRef: To mój czas wciąż się rozwijam ciągle biegnę dalejChcę w tym trwać być z sobą w zgodzie jeszcze doskonalejTo mój czas Ty mnie nie zmienisz i nie zniszczysz wcaleMam swój świat zjednana z sobą jeszcze doskonalejCo dnia masz pomysł na me życieZwodzisz mnie co dzień czekami bez pokryciaGdy śnię to Ty podglądasz me sny chcesz zmienić jeI mój świat a ja nie poddam się Tobie chcę sama w to graćRef: To mój czas wciąż się rozwijam ciągle biegnę dalejChcę tak żyć być z sobą w zgodzie jeszcze doskonalejTo mój czas Ty mnie nie zmienisz i nie zniszczysz wcaleMam swój świat zjednana z sobą jeszcze doskonalej co dniaTak to mój czas wciąż się rozwijam ciągle biegnę dalejChcę tak żyć żyć z sobą w zgodzie jeszcze doskonalejTak to mój czas Ty mnie nie zmienisz i nie zniszczysz wcaleMam swój świat zjednana z sobą jeszcze doskonalej co dnia
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Justyna Steczkowska: To m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Justyna Steczkowska: To m

Skomentuj tekst

Justyna Steczkowska: To m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To m - Justyna Steczkowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To m - Justyna Steczkowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Justyna Steczkowska.