K.A.S.A.: Wszyscy kochaj

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.A.

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

K.A.S.A.: Wszyscy kochaj

Wszyscy chcą teraz mieć, tak mieć, tylko mieć, tyle mieć, jak śmieć czujesz się kiedy kasy nie masz, nie wiesz sam co wtedy zrobić masz, to wiesz, każdy wie, liczy się tylko cash, ty bierz ile chcesz, tyle tego teraz jest tak wiele, konkursy audiotele, spróbujesz może wygrasz coś też, bo kasę mieć, kasę mieć, kasę mieć chcesz. Politycy, prawnicy, bandyci na ulicy, wszyscy gonią teraz za kasą jak się da, a czy uczciwie czy nie, to nie liczy już się, tylko efekt ważny jest, wokół same fagasy, niektórzy grają tylko dla kasy, tak to ona mamona każdy jest w jej szponach..Kiedy kasę już masz, komu dasz, komu ją dasz, reklama przychodzi do ciebie sama, więc kupujesz wszystko to co widzisz w niej, czy to jest proszek, czy to jest klej, ojej tyle rzeczy tyle tego już masz, zapchany cały dom, zapchany garaż, ty wskaż sąsiadom, że nie jest tak zle, wszystkiego więcej od nich musisz mieć. I więcej, i więcej, i więcej wciąż chcesz, i liczy się, liczy się, liczy się cash, polityczne sfery, wojny, afery, religie, subkultury, i tego rodzaju bzdury, zamydlone oczy, makaron na uszy, nawija ktoś, kto liczy, że wzruszy twoje sumienie czyli twój szmal, potem odchodzi gdzieś w siną dal...REF... Wszyscy kochają kasę, tak to jest, takie są czasy, żewszyscy kochają kasę, tak to jest, tak to jest..."
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.A.: Wszyscy kochaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.A.: Wszyscy kochaj

Skomentuj tekst

K.A.S.A.: Wszyscy kochaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel Sanah
    „Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego roz”
  • Balasana Sobel
    „Nie zliczę ile razy dałem się ponieść pokusie Chcę jeździć z Tobą z Wrocka do Gdańska, kurwić się w tourbusie Dobrze wiesz, co tu się, tu się, tu się, tu się dzieje W głowie mam ty-tylko Cię, pusię”
  • Miss Dior MODELKI
    „Patrzę w Twoje oczy jak ocean, zawsze wrócę do Ciebie Jeśli życie ma inny plan, zawsze wrócę do Ciebie I chociaż dzieli nas milion spraw, ja zawsze wybiorę Ciebie Sami pod gołym niebem tańczymy: &q”
  • Pool Party TEENZ
    „Wychodzę w nocy, a światła nam tworzą znowu w głowie nową projekcję dnia Ktoś do mnie dzwoni — nie daję znać To dobry moment, żeby zniknąć i biec pod wiatr Relaks (Ej), słyszę krzyki (Ej) W odda”
  • Dusza Dżem
    „Dżem prezentuje utwór "Dusza" (premiera 15 kwietnia 2025 r.). Od dziecka wiedziałem, że nie będzie łatwo Grało się i śpiewało co do głowy wpadło Nadszedł ten moment, stałeś się muzyką Słuchali C”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszyscy kochaj - K.A.S.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszyscy kochaj - K.A.S.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.A..