K.A.S.A.: Wino marki wino

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.A.

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

K.A.S.A.: Wino marki wino

Oto jest krótka historia tak zwanego wina prostego, gdzie tkwi przyczyna popularności i tego, że wielu z nas nie może żyć bez niego Wyższość tego napoju nad piwem i wódą jest dość widoczna, to niska cena i już po jednym jabolu wystąpić może jasność pomroczna, prosty rachunek jak proste wino, Tur czy Karo działa z wielką siłą, siarą daje po głowie, jest takie tanie, dobre i zdrowe.Tysiąc dziewięćset pięćdziesiąty, to wtedy masowej produkcji nastąpił początek, mózgotrzep, alpaga, od tamtej pory żyć wielu pomaga... Sikacz, perszing czy patyk zawędrował więc do każdej chaty, czy kto bogaty, a może biedny tego pepe to był często chleb powszedni, odpowiedni okres leżakowania, góra tydzień, bo więcej norma zabrania P. N. sześćdziesiąt dwa, siedemdziesiąt dziewięć, sto dwadzieścia A.Nie ważna marka, nie ważna cena, nie ważne jak długo leżakowało, ważna jest cena, tak zwany woltaż i ważne by mocno sponiewierało. Wino, wineczko, winero, czar PeGeeRu, kwas, kwasiżur, na każdym rynku, w każdej bramie, przez całą dobę trwa ostry dyżur...REF. Wino, wino wino. Wino, wino wino wino. Wino marki wino."
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.A.: Wino marki wino

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.A.: Wino marki wino

Skomentuj tekst

K.A.S.A.: Wino marki wino

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki liczy się cena, tak zwany

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wino marki wino - K.A.S.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wino marki wino - K.A.S.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.A..