K.A.S.T.A.: Po co

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.T.A.

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

K.A.S.T.A.: Po co

po co, a po co, a po co tooo (a powiedz...) a po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo po co to całe zło powiedz, po cooo, a po co, a po co tooo a powiedz po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo (to całe zło...) a po co, a po co, a po co, a po co mi to po co mi przemoc - ja nie jestem bandytą ród mój banitą wiec dlaczego ty mi to... słuchaj pointę znajdziesz ukrytą ja... nie mogę obojętnie stać gdy to robią nie chce pozwolić na to nie byłbym sobą nie chcę oglądać tego co ciągle widzę nie chcę, nie mogę, ja się za nich wstydzę i brzydzę się tego, że nienawidzę... tych obłudników co dyktują co myśleć nie mogę stać i nie mogę milczeć za to mogę wybaczać i mogę krzyczeć zatem krzyczę bracia zrzucajcie pęta oni mają branie, wy to przynęta zabiorą wam to co mieliście w rękach w kieszeniach pusto a na ustach piosenka nie będę tańczył jak mi zagrają będę rapował choć nie kumają będę wolno szedł choć poganiają bo ja wiem, że nade mną władzy nie mają wytrzymam... nawet to, że wciąż ubliżają nie wybuchnę zemstą, choć poniżają oni... manipulować chcą moją agresją oni... tu są ciągłe życie pod presją po co, a po co tooo, a po co, a po co to wszystko nam po co, a po co, a po co, a po co tooo a powiedz po co nam to o a po cooo, po co tooo, a po co, a po co to wszystko nam po cooo po co tooo jestem składaczem ukrytych sensów i znaczeń rym opieka jak przedmiot zwany opiekaczem nie inaczej zabawiasz się powielaczem zapamiętaj: ja zabawię się wybielaczem... usunę twój bełkot jak plamy usuwa ace nad losem nie płaczę, nie dla mnie akcje żebracze dymam, motam i nie wyłudzam raczej nie jestem Józefem Traczem, nie walczę na macie szacunkiem płacę nie tym rzucanym na tacę mój styl eksploduje jak sylwestrowe race nie mam fazy na pracę tak to sobie tłumaczę mój zawód jest wolny jak język, którym cię raczę nie ganiam za słuchaczem, nie jestem partaczem jak kruki nie kraczę, dla kogoś pewnie coś znaczę a dla Ciebie... jestem tylko K.A.S.T.A. Squadu graczem... po co, a po co, a po co tooo (a powiedz...) a po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo po co to całe zło powiedz, po cooo, a po co, a po co tooo a powiedz po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo (to całe zło...)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.T.A.: Po co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.T.A.: Po co

Skomentuj tekst

K.A.S.T.A.: Po co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasta plam
 • nie będę tańczył jak mi zagrają
 • piosenka po co
 • będę wolno szła choć mnie poganiają

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Po co - K.A.S.T.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Po co - K.A.S.T.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.T.A..