K.A.S.T.A.: Po co

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.T.A.

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

K.A.S.T.A.: Po co

po co, a po co, a po co tooo (a powiedz...) a po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo po co to całe zło powiedz, po cooo, a po co, a po co tooo a powiedz po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo (to całe zło...) a po co, a po co, a po co, a po co mi to po co mi przemoc - ja nie jestem bandytą ród mój banitą wiec dlaczego ty mi to... słuchaj pointę znajdziesz ukrytą ja... nie mogę obojętnie stać gdy to robią nie chce pozwolić na to nie byłbym sobą nie chcę oglądać tego co ciągle widzę nie chcę, nie mogę, ja się za nich wstydzę i brzydzę się tego, że nienawidzę... tych obłudników co dyktują co myśleć nie mogę stać i nie mogę milczeć za to mogę wybaczać i mogę krzyczeć zatem krzyczę bracia zrzucajcie pęta oni mają branie, wy to przynęta zabiorą wam to co mieliście w rękach w kieszeniach pusto a na ustach piosenka nie będę tańczył jak mi zagrają będę rapował choć nie kumają będę wolno szedł choć poganiają bo ja wiem, że nade mną władzy nie mają wytrzymam... nawet to, że wciąż ubliżają nie wybuchnę zemstą, choć poniżają oni... manipulować chcą moją agresją oni... tu są ciągłe życie pod presją po co, a po co tooo, a po co, a po co to wszystko nam po co, a po co, a po co, a po co tooo a powiedz po co nam to o a po cooo, po co tooo, a po co, a po co to wszystko nam po cooo po co tooo jestem składaczem ukrytych sensów i znaczeń rym opieka jak przedmiot zwany opiekaczem nie inaczej zabawiasz się powielaczem zapamiętaj: ja zabawię się wybielaczem... usunę twój bełkot jak plamy usuwa ace nad losem nie płaczę, nie dla mnie akcje żebracze dymam, motam i nie wyłudzam raczej nie jestem Józefem Traczem, nie walczę na macie szacunkiem płacę nie tym rzucanym na tacę mój styl eksploduje jak sylwestrowe race nie mam fazy na pracę tak to sobie tłumaczę mój zawód jest wolny jak język, którym cię raczę nie ganiam za słuchaczem, nie jestem partaczem jak kruki nie kraczę, dla kogoś pewnie coś znaczę a dla Ciebie... jestem tylko K.A.S.T.A. Squadu graczem... po co, a po co, a po co tooo (a powiedz...) a po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo po co to całe zło powiedz, po cooo, a po co, a po co tooo a powiedz po co to wszystko nam po cooo, a po co tooo (to całe zło...)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.T.A.: Po co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.T.A.: Po co

Skomentuj tekst

K.A.S.T.A.: Po co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasta plam
 • nie będę tańczył jak mi zagrają
 • piosenka po co
 • będę wolno szła choć mnie poganiają

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Po co - K.A.S.T.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Po co - K.A.S.T.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.T.A..