K.A.S.T.A.: Pisz

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.T.A.

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

K.A.S.T.A.: Pisz

Piszę nocami o tym co dzieje się z nami Układam grunt pod nogami, chodzę własnymi drogami To co widzę głowa wiąże słowami Tym podzielę się z wami, by być bliżej was, razem z wami W.R.O. panorama to nie zajawka majami, zgoda pomiędzy nami Podzielmy się kłopotami z ziomalami Których mamona nie mami Pomiędzy blokami upijam się bizonami Kieruję się zasadami Najgorsi wrogowie nigdy nie sprzedawani Gardzę konfidentami obserwując latami Jak ratuje się dupę karmiąc psy donosami Mama mnie uczyła nie pokazuj palcami Byś mógł spokojnie przechadzać się ulicami Warto się kierować starymi dydaktyzmami By nie być [?], ulicy kabotynami Ja dobrze wiem jak to jest, znam to uczucie W sercu kłucie, tracisz czucie i kto jest winny Zaledwie kilka słów już jesteś inny Stan jest poważny także nie bądź naiwny Świat bywa dziwny w moment mało stabilny Oberwałeś ale musisz być silny Taka znana mowa, kiedy znów boli głowa Zebrać myśli, niepodobna za myślą nadchodzi nowa Lepsza połowa odeszła, może nie wrócić Siedzisz bezwładnie, nie wiesz jak to odwrócić Nie wiesz jak to rozumieć, nie wiesz jak to tłumaczyć Ej ile ona mogła dla ciebie znaczyć Wybaczy ci, czy raczej ty masz wybaczyć Sam już nie wiesz, w nerwach mogło wypaczyć Dechy yyy nerwowo łapiesz oddechy Szlugasz sztachy, to fomachy, ach te pociechy Bez zagrychy, 40 vol. Czechy jesteś cichy Początek lichy, na nic w górę kielichy Na nic odwaga, nic nie pomaga, powaga Z głośnika słyszysz Queen - Radio Ga Ga Piecze zgaga, w gardle ściska, była ci taka bliska Jakaś siła ręką radio o ścianę ciska Łzę wyciska, pada deszcz, błyska Beznadziejnie, co robić? sprawa jest ślizga Jak postępować, czy warto jeszcze próbować Czy to już koniec i masz go zaakceptować Przestałeś czuwać, pamiętaj wiecznie należy badać Zbyt wielkich nadziei nie ma co pokładać Im wyżej wejdziesz, tym dłużej będziesz spadać Nadejdzie czas, mówię wam nadejdzie czas Nadejdzie czas, że docenicie nas Nadejdzie czas, mówię wam nadejdzie czas Nadejdzie taki czas Nadejdzie czas, mówię wam nadejdzie czas Nadejdzie czas, że docenicie nas Nadejdzie czas, mówię wam nadejdzie czas Nadejdzie taki czas, K.A.S.T.A. Squad
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.T.A.: Pisz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.T.A.: Pisz

Skomentuj tekst

K.A.S.T.A.: Pisz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Piosenki hip hop o piciu
 • mając 15 próbowałem pierwsze kwasy tekst piosenki
 • kasta dech nerwowo łapiesz
 • ona odeszla moze nie wrocic siedzisz bezwladnie nie wiesz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pisz - K.A.S.T.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pisz - K.A.S.T.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.T.A..