Kabaret OT.TO - Awaria telewizora 90 tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret OT.TO: Awaria telewizora 90

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Awaria telewizora 90

Było niezmiernie przyjemnie, kulturalnie Mama pichciła jakieś świąteczne danie Cała rodzina zgodna jak nigdy Gdy pojawiły się te paski na ekranie. Tata mówi: spokojnie, to się zdarza Z rutyną podszedł, stuknął pudło z boku Potem drugi raz i trzeci, i czwarty Lecz na wizję nie było już widoku.Po wizji wysiadła także fonia Tata czując, że jest całkiem kiepsko Zapominając o wzniosłości chwili Warknął: graj, bo przyłożę ci w kineskop. Babcia od lat zakochana w spikerze W tembrze głosu i wspaniałej prezencji Westchnęła: z ogłoszenia dziś nikt nie przyjedzie Więc pomódlmy się chociaż w intencji.Kuzynki jeszcze chwilę szczebiotały Jaki to będzie huczny Sylwester Lecz gdy nagle zrozumiały, to omal nie zemdlały Miał być serial, a w kinie nocnym western. Dzieci bawiły się w drugim pokoju Lecz wyczuły coś przyszły, porzucając klocki Dopełniły dramatu wyjąc przeraźliwie: Mikołaju, nie będzie dobranocki.A siostrzeniec o poglądach nowoczesnych Wycedził: dobrze wam tak, telenałogowcy Z tego harmidru zgasły lampki na choince Każdy krzyczał jak Włodzimierz Wysocki. Dalszych wydarzeń opisywać nie ma sensu Niektóre kwasy trwają do tej pory Lecz gdy teraz z rodziną spotykamy się w święta Mamy co najmniej trzy telewizory.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Awaria telewizora 90

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Awaria telewizora 90

 

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Awaria telewizora 90

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BABCIU TO JEST PYSZNE Wac Toja
  „BABCIU, zawsze chciałem to zrobić Palę lemoniadę BABCIU, TO JEST PYSZNE Moja krew w moim ciele płynie Styksem Szkło rozgrzane, lemoniada płonie w fifce Oldschoolowe jaranie BABCIU, pyszne Palę ”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • Let The Bad Times Roll The Offspring
  „We’re gonna hang em high We’re gonna shoot straight up in the air This eys is for an eye Don;t need to ask and don;t needd to care But don’t be thinking we’re crazy When you see all the hell th”
 • W taką noc De Mono
  „Nie ma takich miejsc, myślałem już Takich ludzi nie ma też – nie wierzyłem w to Nigdzie nam nie będzie tak jak tu Powiedz mi, ze myślisz tak Nie wracajmy stąd Bo w taką noc nie ma co żałować T”
 • Patrz na mnie (feat. Duszyn) Żabson
  „Ciągle to pamiętam, jak bardzo chciałem cię Byłaś taka piękna, teraz raczej nie Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Teraz patrz na mnie Drogi VVS”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • awaria list piosenka
 • kabaret otto telewizor

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Awaria telewizora 90 - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Awaria telewizora 90 - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.