Kabaret OT.TO: Reklama blues

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Reklama blues

Kupiłem sobie Always'a Polewałem na niebiesko przez dzień cały To pomaga w te trudne dni W telewizji tak pokazywali. Kupiłem sobie Whiskas Na ekranie wyglądało apetycznie I szczoteczkę taką sprytną mam Pomidora rano i wieczorem czyszczę. Patrzę w ekran sfrustrowany Atakują mnie uporczywe plamy Bez namaczania z siłą wodospadu Znikają pryszcze ze skrzydełkami Patrzę w ekran sfrustrowany I wewnętrznie się tarmoszę Wciąż mam pecha zmienia mi się w ustach pH I znów się czuję jak zwykły proszek.Kupiłem piwo bezalkoholowe Na bilbordzie je wesoło zachwalali Nawet w smaku nie było takie złe Ale nie tego od dziesięciu piw oczekiwałem. Kupię sobie luksusowy papier Odżałuję i wydam gotówkę Bo chcę mieć, tu za przeproszeniem Taką gładka jak w telewizji dupkę. Patrzę w ekran sfrustrowany I wewnętrznie się tarmoszę Wciąż mam pecha zmienia mi się w ustach pH I znów się czuję jak zwykły proszek.Błysnął ekran jest przyjemnie Błogi uśmiech na mej twarzy się ściele Bo chociaż ogłupiają mnie reklamy To rozwija intelekt audiotele. Błysnął ekran jest przyjemnie Błogi uśmiech na mej twarzy się ściele Bo chociaż ogłupiają mnie reklamy To rozwija intelekt audiotele.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Reklama blues

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Reklama blues

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Reklama blues

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • okabaret ot.to reklamy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Reklama blues - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Reklama blues - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.