Kabaret OT.TO: Twoje urodziny

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Twoje urodziny

Cały sweter w plamy, ubrudzony kremem Słuchaj drogi Tomku, nie zjada się świeczek z tortu. Znów ta mała Ola, zwisa z żyrandola A syn sąsiadów Kazik na telewizor włazi. Ale to są twoje urodziny Ale to są twoje urodziny I wszyscy mają wesołe miny.Kto na tej laurce dopisał "o kurczę" Co robiłeś w kuchni, zaraz mi tu prędko chuchnij. Kto tam jest w łazience, otwierajcie prędzej To Kasia i Diana, z pod drzwi leci piana. Ale to są twoje urodziny Ale to są twoje urodziny I wszyscy mają wesołe miny.Kto podpalił obrus, przemalował obraz Tutaj była ściana cała z cegieł wymurowana. Świetny czołg z tej szafy, gdy tak sobie leży A w mojej odzieży jest oddział żołnierzy. Ale to są twoje urodziny Ale to są twoje urodziny I wszyscy mają wesołe miny.Magnetofon ryczy, parę dzieci tańczy Ktoś tam śpiewa "Sto lat", Kazik ma pistolet I wodą polewa aż dywan dojrzewa Można dostać bzika ale zaraz, zaraz Przecież jutro są urodziny Kazika. Ale to będą huczne urodziny Ale to będą huczne urodziny Wszyscy będą mieli wesołe miny.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Twoje urodziny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Twoje urodziny

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Twoje urodziny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dziś są twoje urodziny tekst
 • piosenki urodzinowe
 • piosenka na urodziny tekst
 • piosenki urodzinowe teksty
 • dziś są twoje urodziny - piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Twoje urodziny - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Twoje urodziny - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.