Kabaret Starszych Panów: List

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: List

Deszcz padaW sennym płaczu rynien odchodzęTyś wszystkiemu winienZa kwadrans wrócisz i nad wanną parasol swój powiesiszAnno nie dokręciłaś wody w kranieA tu mój list! I rynien łkanie...I ty czytając będziesz łkaćO jedenastej pójdziesz spaćPrzed snem zażywszy waleriankęI już weselszy wstaniesz rankiemO jak żeś inny był przed laty gdy pierwsze mi zrywałeś kwiatyI jakby zaklęć twoich skutkiem burza szalała nad ogródkiemŚmiało mnie wiodłeś między głogi młody namiętny i ubogiGdy z ramion naszych plotłeś splot za każdym kocham, ryczał grzmot!I błyskawicy płoną knot, gdyś na me usta, usta składałLecz już nie mówmy o tornadachDziś próżno na prywatnym forum czekam na burzę i na piorónPiorunów żądać o biedaczka... Od siąpiącego kapuśniaczkaDeszcz padaW sennym płaczu rynien odchodzęTyś wszystkiemu winien
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: List

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: List

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: List

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki List - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu List - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.